Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Didžiosios Britanijos dienraštis „Daily Express“ skelbia, jog Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą palikti siekiantis Neymaras nori iš viso uždirbti 160 mln. svarų sterlingų.

Brazilijos futbolininkas reikalauja su „Barcelona“ arba Madrido „Real“ pasirašyti ilgalaikį penkerių metų trukmės kontraktą ir per metus susižerti 32 mln. svarų sterlingų.

„Marca“ kiek anksčiau skelbė, jog „Real“ atstovai išvyko į Prancūziją, kur pradės derybas su PSG dėl Neymaro įsigijimo. Prancūzijos čempionai kiek anksčiau jau atmetė tiek nuomos, tiek galimybę parduoti brazilą „Barcelonai" net už 190 mln. eurų.

Neymaras šią vasarą išreiškė norą palikti PSG ir apie tai informavo klubo vadovus. Jis iki šiol nedalyvavo nė vieneriose rungtynėse, o PSG tvirtina, kad futbolininkas šiuo metu vis dar atlieka reabilitaciją po patirtos kojos traumos.

Prancūzijos čempionai taip pat sulaukė 2 tūkstančių eurų baudos už pirmose Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose su „Nimes“ futbolininkais iškeltą brazilą įžeidžiantį fanų plakatą. Susitikimo metu gerbėjai skandavo „kalės vaikas“, o tribūnose buvo galima pastebėti plakatą, kuris ragino puolėją palikti klubą.

Žaidėjų perėjimo langas Prancūzijoje ir Ispanijoje užsivers rugsėjo 2-ąją dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

T
2019-08-24 13:02:05
Vietoj barsos ir realo "atbulini" ijungciau ir aplauzyciau tiek psg tiek neimara. Nes kaina tai nesamoninga
Atsakyti
as
2019-08-24 12:19:40
galetu ir Realas ji isigyti, o ne Barsa... Kritinetojas ir raiciotojas, geda del jo. ir realas galetu isigyti uz kokia 230 mil. plius alga moketi 40 mil./metams ;DDD Ir butu inkaras ilgam....nemanau kad jo pikas ateityje, manau pikas buvo Barsoje...
Atsakyti
H
2019-08-24 12:01:27
Lol, nieko neyrode Psg ir tokiu pinigu praso.
Atsakyti
Fc.barsa
2019-08-24 10:51:24
Jis tegul pasigydo.taip niekas neperka dar savo salygas diktuoja..
Atsakyti