Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

 Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

Praėjusią naktį C.McGregoras ESPN eteryje atgailavo dėl savo elgesio ir patikino, kad sutiks su bet kokiomis jam skirtomis sankcijomis. Nuo airio jau nusisuko daugelis ištikimų sirgalių, tačiau bokso legenda Mike‘as Tysonas ragina suteikti C.McGregorui antrąjį šansą.

„Jis yra nuostabus žmogus. Jis labai kilnus vyras ir po to atsiprašymo gaus gerą karmą. Tikiu tuo. Jis nusipelnė antrojo šanso“, - sakė M.Tysonas.

Boksininkas taip pat sulaukė klausimo apie tai, ar išties surūko „žolės“ už 40 tūkst. JAV dolerių per mėnesį.

„Tie, kas tuo netiki, nemoka svajoti. Taip, ta suma yra reali“, - pridėjo M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sabonis
2019-08-23 23:28:11
Duskit ubagai
Atsakyti
mirka3
2019-08-23 22:25:55
Vienas pagrindinių UFC žurnalistų Ariel Helwani interviu su Višta sakė, kad šis įvykis su baru nutiko maždaug po 2sav. nuo kito įvykio, kur sudaužė fano mobilka.., t.y. bare pasižymėjo dar kovo mėn. Ir atleiskit, bet jis tylėjo bene puse metų, kol galiausiai info pateko į spaudą. Kažką UFC teko daryt dėl imidžo, nes pasirašyti nauji kontraktai, tai greit viens juodžiusių UFC žurnalistų nulėkė į karštą tašką kad paimt intervą - "nuoširdų atsiprašymą". Kodėl tiek laiko info nepateko į viešumą? - matyt viskas dėl įstatymų, tikriausiai viskas seniai teisme. Jei tai būtų tikrai klaida ir nuoširdus atsiprašymas, pusės metų nesėdėtų kampe, kol viskas išplauks į viešumą. Matyt tikėjo, kad gal neišplauks, praslys. Gali būti, kad jis dar prisidirbęs, tik slepia.
Atsakyti
egis
2019-08-23 22:16:53
Nieko nuostabaus, kad toks tokį užstoja, pakanka prisimint M.Tysono kandžiojimą ausų varžovams, jo prisipažinimą, kad vaikai padėdavo suklastot dopingo tyrimus. Kad gaus "gerą" karmą abu tai, jau tikrai yra užsitikrinę savo itin kultūringu elgesiu.
Atsakyti
Rolas
2019-08-23 21:58:42
Šiaip Tysonas atsigavęs atrodo. Prieš 2 ar 3 metus vos sakinį suregzdavo ir šnekėdavo kaip užmigęs.
Atsakyti
Weed
2019-08-24 19:50:06
Gera kokybiška žole gydo nuo alhaimerio, parkonsono, tam tikru onkologiniu bei nerviniu sutrikimu. Matyt i nauda Maikui, po tiek kovu
mirka3
2019-08-24 20:05:59
Nieko jis tiek nesurūko, tiesiog sako taip dėl reklaminės įtaigos savo verslo pelningumui. Savu laiku rūkymo kompanijos mokėjo krūvas pinigų tyrimams, kur buvo įrodinėjama rūkymo nauda sveikatai. Tarp kitko yra tikrai gera savaitgaliui komedija "Thank You for Smoking" 2005m...
bom
2019-08-23 21:53:31
tysonas zino ka sako :)
Atsakyti
mmanija
2019-08-23 23:37:02
sako ka zino