Jevgenijus Kuznecovas | „Twitter“ nuotr.

Jevgenijus Kuznecovas | „Twitter“ nuotr.

 Penktadienį ledo ritulio bendruomenę pasiekė netikėta naujiena – Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) suspendavo Vašingtono „Capitals“ ir Rusijos rinktinės puolėją Jevgenijų Kuznecovą ketveriems metams už kokaino vartojimą 2019 metų pasaulio čempionate.

27-erių metų J.Kuznecovo kraujyje draudžiama medžiaga buvo rasta atliekant dopingo kontrolę 2019 metų gegužės 26-ą dieną. Ledo ritulininkas nereikalavo atlikti „B“ mėginio ekspertizę, todėl jo diskvalifikacija įsigaliojo nuo 2019 metų birželio 13 dienos. J.Kuznecovo IIHF diskvalifikacija baigsis 2023 metų birželio 12-ą dieną.

Įtarimai dėl to, kad rusas galėjo vartoti narkotikus, kilo šių metų gegužę. Tuomet buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame J.Kuznecovas sėdi kambaryje, o šalia jo ant stalo – neaiškios kilmės balti milteliai.

Tuomet rusas aiškinosi: „Ne visada įsiveliu į tai, į kur mane nori įvelti aplinkiniai. Niekada nebandžiau narkotikų ir niekada nebandysiu. Jei dėl manęs abejojate, aš esu pasiryžęs atlikti visus testus. Tas vaizdo įrašas buvo padarytas pernai Las Vegase, kai laimėjome Stenlio taurę. Jis niekuo nesusijęs su pasaulio čempionatu. Tada tiesiog apsilankiau draugo kambaryje viešbutyje, bet greitai iš ten išėjau, nes ant stalo pamačiau keistų miltelių ir daug nepažįstamų moterų. Paskambinau savo draugui ir kaip įmanoma greičiau pasišalinau iš kambario.“

Dabar neliko abejonių, kad J.Kuznecovas tuomet skleidė melą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

putin
2019-08-24 02:21:21
ir visa rasanasa parasa
Atsakyti