Darija Nirkova | Instagram.com nuotr

Darija Nirkova | Instagram.com nuotr

 Charizmatiškasis 32-ejų metų amerikietis Henry Cejudo per karjerą jau spėjo tapti olimpiniu ir dvigubu UFC čempionu, bet jis sustoti nesiruošia. Vyrų svorio kategorijų iki 57 kg ir iki 61 kg čempiono diržus turintis H.Cejudo užsigeidė kovos su moterų svorio kategorijoje iki 57 kg dominuojančia Valentina Ševčenko.

„Girdėjau kalbas, kad Valentina yra labiausiai dominuojanti čempionė pasaulyje. Pajaučiau jai pavydą ir noriu tapti pirmuoju „tarplytiniu“ čempionu. Valentina, metu tau iššūkį. Gali tapti kita, kuri atsiklaups prieš trigubą čempioną“, - rėžė H.Cejudo.

Kirgizijos kovotoja netrukus pareiškė, kad nebijo vyriškio: „Būk atsargus, nes norai kartais išsipildo. Galiu greitai palikti tave be auksinių trofėjų. Aš niekada nieko nebijau.“

Žinoma, tokios kalbos sukėlė šurmulį kovinio sporto pasaulyje, bet visi puikiai supranta, kad nė viena save gerbianti organizacija nedrįstų rengti vyro kovos prieš moterį. Apie tai griežtai pasisakė ir Rusijos MMA gražuolė Darija Nirkova.

„Tokia idėja – visiška kvailystė. Vyrai visais atvejais yra fiziškai stipresni už moteris. Valentina niekaip negalėtų tinkamai pasiruošti tokiai kovai. Moteris yra moteris. Niekada nepritarčiau tokiai idėjai. Jei būčiau Valentinos vietoje, surengčiau kokią sparingo sesiją, kur viskas būtų kontroliuojama, bet rengti tikrą kovą būtų jau per daug. Aš manau, kad visi turime žinoti savo vietą. Vyrai kovoja su vyrais, moterys – su moterimis. Kova tarp skirtingų lyčių sportininkų estetiškai atrodytų labai nekaip“, - aiškino D.Nirkova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

q
2019-08-25 14:22:51
tegul Jon Jones meta išuki jai toks jau nieko nebijantis
Atsakyti