Lietuvos krepšinio rinktinė | „Stop“ kadras

Lietuvos krepšinio rinktinė | „Stop“ kadras

 Lietuvos krepšinio rinktinė Korėjoje, kur rengiasi pasaulio čempionatui, susidūrė su netikėtais iššūkiais – ne krepšinio aikštėje.

Daugiausia iššūkių kilo rinktinės virtuvės šefui Svajūnui Jarmalai, kuris nuskrido į Seulą dieną anksčiau už nacionalinę Lietuvos komandą.

„Atvykome anksčiau, kad bandytume kažką, kas netinka, pakeisti. Keisti kol kas sekasi nekaip. Keisti nereikia daug, labiausiai pusryčius. Tas azijietiškas variantas mums nėra labai patrauklus. Trūksta daug, ko mums iš tikrųjų reikia pusryčiams. Kalbant apie pietus ir vakarienę – pasirinkimas didelis. Atsirenkame, ką reikia valgyti, o ko nereikia. Susitvarkykime su pusryčiais ir viskas bus gerai“, - sakė S. Jarmala.

Rinktinės virtuvės šefas teigė, jog buvo problemų dėl produktų.

„Susidūrėme su geranoriškumo trūkumu. Pats važiavau į parduotuvę. Pirkau produktų, kurių reikia vaisių ir daržovių kokteiliams. Pirkau ir plaktuvą. Pasidarysime viską patys“, - sakė S. Jarmala.

Pasak jo, pietūs ir vakarienė problemų nekelia – maisto daug ir įvairaus.

„Pagaminta kokybiškai. Tik pakeitėme, kad makaronai, vištiena ir žuvis būtų be padažų, kad padažai būtų atskirai. Nes jų kultūroje viskas yra sumaišyta. Tačiau visa kita yra tvarkoje“, - pasakojo Lietuvos rinktinės virtuvės šefas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lukas
2019-08-24 09:38:13
Faktas Kad Maciuliui torto negalima, nes i kase jau nebeideda
Atsakyti
Tau
2019-08-24 00:16:28
Kam reikalingas tas viesumas anksciau niekas to nedarydavo ir budavo gerai ne reikia viska sugadinti visiem pamanyk idomu ka valgo krepsininkai
Atsakyti
vyga
2019-08-23 23:09:14
bl isviepeliai, tegu tikkose eda ir dziaugiasi
Atsakyti
kokiobybio
2019-08-23 22:27:06
ta prasme, sita sefa paeme tam, kad is kinu patiekalu lekstes isimtu, tai kas netinka zaidejams valgyt bl?
Atsakyti
SSH
2019-08-23 23:57:32
Taip, jis koreguoja žaidėjų dieta. Tai svarbus dalykas, nematau dėl ko nustenbama šioje vietoje, nes žaidėjas čempionato metu turi prilaikyti forma ir vienodą svorį. Papildomi riebalai nereikalingi.