„Liverpool“
62 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Aston Villa“
Oksana Lapšova | „Facebook“ nuotr.

Oksana Lapšova | „Facebook“ nuotr.

 Rusijos fitneso klubas „Olimpiks“ neseniai pranešė sukrečiančią naujieną apie klubo administratorės ir įkūrėjos Oksanos Lapšovos mirtį.

Rusė ne tik dirbo šiame klube, bet ir pati buvo profesionali sportininkė. 2009 m. ji tapo pasaulio fitneso čempione, o 2010 m. ir 2011 m. laimėjo pasaulio čempionato sidabrą. Daugkartinė Rusijos čempionė paskutinį kartą elitinėse varžybose pasižymėjo 2015 m. Tuomet ji užėmė 4-ą vietą NABBA pasaulio čempionato moterų kultūrizmo rungtyje.

Sportininkės mirties priežastis neatskleidžiama.

Liūdnos naujienos atskriejo ir iš Baltarusijos. Austrijoje netrukus prasidės pasaulio irklavimo čempionatas, tačiau jame neišvysime baltarusio Dmitrijaus Ryškevičiaus. Neįgalusis irkluotojas oficialios treniruotės metu neišsilaikė valtyje, paniro į vandenį ir nuskendo... Gelbėtojai ilgai negalėjo rasti D.Ryškevičiaus kūno, o kai tai padarė jau buvo praėjusios bene 3 valandos, todėl teko konstatuoti sportininko mirtį.

2003 m. D.Ryškevičius pateko į sunkią autoavariją. Jam buvo atlikta bemaž 20 operacijų. Baltarusio tai nepalaužė, jis nusprendė nenutolti nuo sporto ir pradėjo dalyvauti neįgaliųjų varžybose. Deja, likimas D.Ryškevičiui buvo negailestingas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.