Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ gynėjas ir kapitonas Sergio Ramosas šią vasarą susituokė su ilgamete širdies drauge Pilar Rubio, o dabar atskleidė istoriją, kaip su ja susipažino.

Nors 33-ejų S.Ramosas su 41-erių televizijos reportere Pilar Rubio susipažino 2008-aisiais ir jau kartu augina tris vaikus, pora nusprendė tik šiemet įteisinti savo santuoką ir sumainė auksinius žiedus.

Dabar futbolininkas atskleidė, kad su savo žmona susipažino tuomet, kai ją kelias naktis iš eilės susapnavo ir tuomet nusprendė, kad verta pabandyti ją užkalbinti.

„Iki tol maniau, kad ji yra nepasiekiama, bet tuomet pagalvojau, kad kas nutiks, tas. Blogiausiu atveju ji man būtų tiesiog nieko neatrašiusi, tad norėjau bent jau pabandyti.

Nenorėjau graužtis, kad taip niekada nepabandžiau, todėl gavau jos telefono numerį ir tai padariau – parašiau jai. Geriausia tai, kad ji man atsakė. Pradėjome kalbėtis, vėliau susitikome ir taip prasidėjo mūsų meilės istorija.

Viskas prasidėjo nuo „Whatsapp“ žinutės, kuri, atrodė, galėjo niekur nenuvesti, o galiausiai mes pradėjome dalintis savo gyvenimais“, - pasakojo S.Ramosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.