Stipe Miočičius ir LeBronas Jamesas | Instagram.com nuotr

Stipe Miočičius ir LeBronas Jamesas | Instagram.com nuotr

 Pastarosios dienos 37-erių metų kroatų kilmės amerikiečiui Stipei Miočičiui buvo išties įsiminintos. Šeštadienio naktį jis ketvirtajame raunde nokautavo amerikietį Danielį Cormier ir susigrąžino UFC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą. Vos po 2 dienų nuo pergalės titulinėje kovoje S.Miočičius paminėjo savo 37-ąjį gimtadienį.

Negana to, čempionas iš karto po pergalės prieš D.Cormier sulaukė fantastiškų naujienų. S.Miočičiaus tėvas sūnui pranešė, kad laimėjo kovą su vėžiu ir pagijo po sunkios ligos.

„Esu labai laimingas dėl tavęs, tėti. Laimėjau diržą ir jį skiriu tau, gerai?“, - džiaugėsi S.Miočičius.

Čempionas taip pat atskleidė, kad jo tėvas į savo pergalę prieš vėžį reagavo labai ramiai: „Mano tėtis pagijo ir laimėjo kovą prieš vėžį. Tai nuostabu, ar ne? Jis visa tai priėmė labai ramiai. Jis tik pasakė „o, aš nugalėjau vėžį“ ir tiek.“

Laisvu laiku nuo sporto gaisrininku dirbantis S.Miočičius MMA narve turi 19 pergalių ir 3 pralaimėjimus. Jis 2016 m. pirmą kartą tapo sunkiasvorių čempionu, vėliau 3 kartus apgynė šį diržą ir pagerino visų laikų UFC sunkiasvorių rekordą. Pernai liepą S.Miočičius po pralaimėjimo D.Cormier prarado savo titulą, bet kantriai laukė progos revanšui ir jos nepaleido vėjais.

S.Miočičių po pergalės sveikino ir pats LeBronas Jamesas. Abu sportininkai yra kilę iš Ohajo valstijos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.