„Liverpool“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Aston Villa“
Arturas Seja | Vytauto Dranginio nuotr.

Arturas Seja | Vytauto Dranginio nuotr.

 Segede (Vengrija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Penktadienį svarbūs startai laukė keturių lietuvių, kurie mėgino patekti į finalus.

Arturas Seja pateko į vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finalą. Lietuvis pirmajame pusfinalio plaukime finišavo 2-as (34.47 sek.). A.Seja kartu su šio plaukimo laimėtoju serbu Strahinja Stefanovičiumi (34.33) pelnė tiesioginius kelialapius į A finalą. Beje, pusfinalio startas nebuvo sklandus. Kai kurie baidarininkai per anksti bandė pajudėti į trasą, o starto procedūrą sėkmingai pavyko atlikti tik antruoju mėginimu.

Pusfinalio plaukimas:

Pusfinalio rezultatai:

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

A finale dalyvaus 9 baidarininkai. Jie kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl 5 kelialapių į Tokijo olimpiadą. A finalas vyks jau šeštadienį 12.41 val. Lietuvos laiku.

23-ejų metų A.Seja yra 2018 m. pasaulio ir Europos vicečempionas.

Henrikas Žustautas ir Ilja Davidovskij vyrų dviviečių kanojų 1000 m rungties pirmajame pusfinalio plaukime finišavo septinti (3:52.33), tačiau netrukus buvo diskvalifikuoti. Tiesa, lietuviai į kitą etapą vis tiek nebūtų patekę. Olimpinius kelialapius pelnys 8 įgulos, tad juos dalinsis A finalo dalyviai.

Rūta Dagytė 200 m kanoja įveikė per 48.73 sek. To užteko 8-ai vietai trečiajame pusfinalio plaukime. Lietuvė nepateko į finalus ir baigė pasirodymą čempionate. Šioje rungtyje sportininkės kovoja dėl 5 kelialapių į Tokijo olimpiadą.

Penktadienio pusfinalių transliacija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.