Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaro likimas yra neaiškus jau kelis mėnesius, bet Paryžiaus „Saint-Germain“ svarsto galimybę padėti tašką šioje istorijoje ir nutraukti visas derybas dėl jo persikėlimo į kitą komandą.

Brazilas šios vasaros pradžioje informavo PSG vadovus, jog nori palikti klubą, tačiau iki šiol Prancūzijos čempionai nesutiko nė su vienu jiems pateiktu pasiūlymu.

Įvairūs šaltiniai praneša, kad Neymaru labiausiai domisi du Ispanijos grandai – „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Vakar pasirodė žinios, kad „Real“ atstovai išvyko į Paryžių, kur ketina kalbėtis su PSG dėl Neymaro kontrakto išpirkimo. Taip pat manoma, kad Madrido ekipa jau buvo pateikusi 100 mln. eurų bei trijų žaidėjų pasiūlymą, kurį prancūzai atmetė.

Iki šiol nesėkmingai derybas vedė ir „Barcelona“, kurie jau siūlė tiek išsinuomoti Neymarą, tiek išpirkti jį už 190 mln. eurų, tačiau taip pat išgirdo neigiamą PSG atsakymą.

Tuo tarpu ESPN praneša, kad Paryžiaus klubo vadovai šiuo metu rimtai svarsto galimybę trauktis iš bet kokių derybų dėl brazilo ir jo šią vasarą neparduoti.

Tiek Prancūzijoje, tiek Ispanijoje žaidėjų perėjimo langas bus atviras iki rugsėjo 2 dienos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

xXx
2019-08-24 09:16:57
Kitais metais uz ji nieks nesiūlys tiek kiek db
Atsakyti
gana
2019-08-23 17:31:45
prašau daugiau nieko nerašykit apie Neymarą ,kol niekas jo nenupirko. gana spekuliuoti šia tema.
Atsakyti
Lol
2019-08-23 23:22:08
Pritariu visu 100% atsibodo tas lievu ziniu permetimas is europos i Lt rasykit daugiau apie lietuvos futbola kaip kas ten vyksta:DD