Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Buvęs dviejų UFC svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras pagaliau prakalbo apie visą pasaulį šokiravusį incidentą kuomet jis viename iš Airijos barų trenkė sėdinčiam vyresnio amžiaus vyrui už tai, kad jis atsisakė paragauti jo gaminamo viskio „Proper Twelve“.

Gana ilgai tylėjęs ir tik apie Nate‘o Diazo pergalę prieš Anthony Pettisą socialiniame tinkle „instagram“ pasisakęs C.McGregoras gailėjosi savo poelgio ir yra pasiruošęs atsakyti už savo veiksmus.

Kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani, C.McGregoras pripažino, kad stebėti tą vaizdo įrašą internete jam buvo „durklas į širdį“.

„Aš suklydau. Tas žmogus nusipelnė mėgautis savo laiku bare be to, ką aš padariau. Aš bandžiau tai kompensuoti ir tą padariau, tačiau tai nebesvarbu. Aš suklydau. Turėjau ateiti čia ir prisiimti atsakomybę viešai. Esu skolingas žmonėms, kurie mane palaiko, esu skolingas motinai, tėvui, savo šeimai, taip pat žmonėms, kurie mokė mane kovos menų. Aš nesu toks. Tai nėra priežastis, kodėl aš pasirinkau kovos menus. Tikroji priežastis buvo ta, kad norėjau apsiginti būtent nuo tokių scenarijų“, – pasakojo C.McGregoras.

Nors Airijos policija dar tiria incidentą bare, tačiau C.McGregoras yra pasiruošęs sutikti su bet kokiomis pasekmėmis.

„Kad ir kas būtų, aš su tuo sutiksiu ir aš to nusipelniau. Aš suklydau, tai buvo visiškai nepriimtinas mano elgesys“, – sakė C.McGregoras.

Šis incidentas nebuvo pirmas, kuomet C.McGregoras pasielgia netinkamai dviejų mėnesių laikotarpyje. Prieš tai airis buvo areštuotas Majamyje ir apkaltintas sumušęs vyrą ir sudaužęs jo telefoną. Šie kaltinimai buvo panaikinti gegužę, tačiau ir šioje situacijoje C.McGregoras pripažino klydęs.

„Aš tiesiog turiu nustoti reaguoti į masalą. Žmonės bando mane privilioti į tokius dalykus. Aš esu žuvis ar banginis? Privalau būti ramus ir būti pavyzdžiu kitiems. Yra daugybę žmonių, kurie seka mane. Turiu vengti tokių dalykų ir dabar labai sunkiai dirbu tam, kad to išvengčiau“, – sakė C.McGregoras.

31-erių metų C.McGregoras buvo dalis keturių pelningiausių UFC turnyrų organizacijos istorijoje, jis taip pat užsidirbo milijonus bokso kovoje prieš Floydą Mayweatherį. Dabar C.McGregoras išreiškė susirūpinimą, kad dabartinis jo gyvenimo būdas sunaikins turtą, kurį jis uždirbo kovos menuose.

„Jeigu nepasikeisiu, tai įtakos mano vaikus, jų vaikus ir visą mano sėkmę. Viskas, ką pasiekiau, bus beprasmis dalykas“, – sakė C.McGregoras. „Privalau suvokti, kad negaliu eiti šuo keliu, privalau vengti savo praeities, taip pat mokytis iš kitų klaidų ir užaugti“.

C.McGregoras taip pat teigė norintis sugrįžti į UFC. Šiuo metu jis atsigaudinėja po gegužę lūžusios rankos ir vėliau sekusios jos operacijos. Iš pradžių jo planas buvo sugrįžti liepos mėnesį ir kovoti galbūt prieš Justiną Gaethje, tačiau dabar viskas nusitęsė į 2019 metų pabaigą. C.McGregorui nesvarbu prieš ką kovoti sugrįžimo dvikovoje. Jis paminėjo buvusius varžovus Chabibą Nurmagomedovą, Nate‘ą Diazą, Dustiną Poirier, Jose Aldo, Maxą Holloway taip pat ir naujus vardus – Tony Fergusoną, Frankie Edgarą, Jorge Masvidalį ir J.Gaethje.

Airis pripažino, kad gauti UFC akcijų nebėra jo svarbiausias dalykas, tačiau tai išlieka kažkas, ko jis tikrai norėtų.

C.McGregoras dar kovo mėnesį socialiniame tinkle paskelbė apie karjeros pabaigą. Interviu su A.Helwani metu C.McGregoras pripažino, kad dabar jo pagrindinis tikslas yra sugrįžti į aštuoniakampį narvą.

„Privalau sutvarkyti savo galvą ir tiesiog sugrįžti į šį žaidimą. Privalau kovoti dėl pagarbos, atpirkti tai, ką padariau ir kovoti už dalykus, kurie mane padarė tokį, kokiu esu. Ir aš tai padarysiu“, – sakė C.McGregoras.

Visgi pastaruoju metu C.McGregoras daugiau laiko skyrė savo šeimai ir diskusijomis su pačiu savimi.

„Aš ilgai diskutuoju su savimi. Stengiuosi būti šeimos žmogumi ir kiekvieną dieną sunkiai dirbti. Tai yra dalykai, į kuriuos aš susitelkęs. Turiu vaikų, todėl dar bandau atrasti vietą kovos menams. Prieš keletą savaičių persikėlėme į naują namą, kurį buvo labai sunku surasti, bet dabar esu labai laimingas. Ieškau naujos mokyklos, yra dalykų, kuriuos privalau padaryti, o tuo pat metu turiu sutelkti dėmesį ir į savo verslą bei treniruotes“, – sakė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2019-08-23 18:48:44
Interviu apsiniuchines duoda
Atsakyti
egis
2019-08-23 18:05:44
Atsiprašinėja už savo idiotišką elgesį ir vistiek kalba, kad jis pats turi nepasiduoti provokacijom, tai gal ir tas senyvo amžiaus žmogus, kuris sėdėjo ramiai bare kol tas idiotas pats priėjo ir pradėjo kišt per prievartą tą savo pagamintą birzgalą ir dar neaišku iš kokio š..o pagamintą. Nieko jis neapgailestauja dėl savo elgesio, o tik apgailestauja, kad buvo nufilmuota ir tai buvo paviešinta. Matyt idiotu gimęs, juo ir dvės.
Atsakyti
mirka3
2019-08-23 15:13:11
"Aš tiesiog turiu nustoti reaguoti į masalą. Žmonės bando mane privilioti į tokius dalykus."
"Tikroji priežastis buvo ta, kad norėjau apsiginti būtent nuo tokių scenarijų"
Atsakyti
Smsh
2019-08-23 13:21:53
Iš viso sąrašo prieš ką nori kovoti tai nebent edgara įveiktų ir gal aldo su dideliu klaustukų bet daugiau ką išvardijo tai jam būtų vargo vakarienė :)
Atsakyti
kaka
2019-08-23 12:55:32
Jis kalba kaip koks sektos lyderis, bet ne kovotojas, kuris nori grįžti į pergalių kelią :) jis nesigaili nieko ir vis dar galvoja, kad yra kažkokia supermegagiga įžymybė, kuriai viskas leidžiama
Atsakyti
PagaRba
2019-08-23 12:26:27
Tokiem kaip Khabibas, Fiodaras.. O cia tai vakaru kultura
Atsakyti
genys
2019-08-23 13:07:21
Tipo nera USA ir kituose salyse pagarbos vertu kovotoju?
Mario
2019-08-23 11:38:25
Girtuoklis airiu cigonas, apie kokia pagarba jam galima kalbet...
Atsakyti