„Radistai“ ir Simona Bandita | Youtube.com nuotr.

„Radistai“ ir Simona Bandita | Youtube.com nuotr.

 „Radistų“ iššūkį priėmusi Simona Bandita per pusvalandį ne tik parodė žinias apie sportą, bet ir „uždirbo“ beveik 30 tūkstančių eurų

„Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius ir toliau tikrina žymių moterų žinias apie sportą. Šįkart jų iššūkį priėmė radijo laidų vedėja Simona Bandita, kuriai teko ne tik atsakinėti į klausimus, bet ir išmėginti, kaip jai sekasi žaidžiant lošimų automatais.

Nors artėja pasaulio krepšinio čempionatas, „Radistai“ nepasidavė euforijai ir Simonos klausinėjo ne tik apie šią antrąja Lietuvos religija vadinamą sporto šaką – merginai teko parodyti žinias apie Olimpines žaidynes, kortų žaidimus ar įvardinti žinomas Lietuvos sporto pasaulyje figūruojančias asmenybes.

S. Bandita, kitaip nei prieš tai „Radistų“ iššūkyje dalyvavusi įžymybė Agnė Kulitaitė, nesutriko ir paklausta apie savo sportinius įgūdžius, mat ji aktyviai žaidžia tenisą, o jos draugas – ledo ritulį.

Siekdami dar labiau padidinti azarto lygį studijoje, Jonas ir Rolandas iššūkio dalyvei davė ir dar vieną užduotį – sukti vieną iš „Betsafe“ siūlomų lošimų automatų. Tokiu būdu per keliolika minučių Simona „uždirbo“ beveik 30 tūkstančių eurų.

Pilnas video „Betsafe“ bloge: http://bit.ly/BetsafeBandita

Jeremy
2019-08-23 05:44:39
Nu na,,, nebejuokaukit. Cia sporto naujiena?
Atsakyti
du
2019-08-22 19:01:27
kvaileliai ,ji ir jis,bet tik vienas normalus.
Atsakyti