Vladimiras Čeburinas ir Sergejus Rebrovas | fksuduva.lt nuotr.

Vladimiras Čeburinas ir Sergejus Rebrovas | fksuduva.lt nuotr.

Budapešto „Ferencvaroš“ šį vakarą žengs į visiškai užpildytą Marijampolės „ARVI“ stadioną, kuriame susitiks su Europos lygos atrankoje kol kas vien pergalingai žygiuojančia „Sūduva“.

Prieš šias rungtynes Vengrijos čempionų treneris Sergejus Rebrovas pabrėžė stipriąsias Lietuvos komandos puses bei pareiškė tikintis, kad abi komandos turės lygius šansus patekti į Europos lygos grupių etapą.

„Mačiau „Sūduvos“ praėjusias rungtynes. Jų gynyba yra nuostabi ir jie turi greitus puolėjus. Turime būti tam pasiruošę, turime būtų pasiruošę jų taktiniams sprendimams, bet tuo pačiu turime būti susikoncentravę ties savo žaidimu. Šiame etape nei viena komanda negali vadintis save favorite, tai būtų didžiulė klaida. Abiejų komandų šansai yra 50 ir 50, todėl turime gerbti savo varžovus, bet jų nebijoti.

Tai paskutinis atrankos etapo turas ir visi puikiai žino to svarbą. Turime būti tam pasiruošę tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Žinau, kad klubui ir fanams patekimas į Europos lygos grupes reikštų labai daug, bet dabar galvoju tik apie tai, kaip paruošti savo komandą būsimoms rungtynėms“, - teigia „Ferencvaroš“ strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.