Vladimiras Čeburinas | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ jau šį vakarą stos į dar vieną kovą dėl išlikimo bei bandys žengti paskutinį žingsnį UEFA Europos lygos grupių etapo link.

Vyriausiasis „Sūduvos“ treneris prieš jo laukiantį naują iššūkį atskleidė, kad būtent Europos lygos grupių etapas ir yra pagrindinis jo komandos tikslas.

Pasiruošimas buvo geras. Ruošėmės šiam etapui, norėjome čia būti. Abi komandos turi vienodus šansus, todėl bandysime patekti į grupių etapą. Viską pamatysite rungtynėse. Mums reikia žaisti, reikia mušti, reikia pulti.

Labai gražu, kad išpirkti visi bilietai. Tai papildoma motyvacija, minia mus stums į priekį. Džiugu, kad žmonės vis labiau domisi futbolu. Dabar tiek mes, tiek „Ferencvaroš“ bandysime pasiekti svajonę.

„Ferencvaroš“ žaidžia labai subalansuotą futbolą, daug dėmesio skiria gynybai, bet puikiai suranda momentus greitiems išpuoliams“, - prieš rungtynes teigia V.Čeburinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.