Rungtynių metu plakatą iškėlę PSG fanai ragino Neymarą palikti klubą | Scanpix nuotr.

Rungtynių metu plakatą iškėlę PSG fanai ragino Neymarą palikti klubą | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sulaukė 2 tūkstančių eurų baudos už pirmose Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose su „Nimes“ futbolininkais iškeltą Neymarą įžeidžiantį fanų plakatą.

Rungtynių metu PSG gerbėjai skandavo „kalės vaikas“, o tribūnose buvo galima pastebėti plakatą, kuris ragino brazilą palikti Prancūzijos čempionų gretas.

Kiek anksčiau ESPN skelbė, jog PSG atmetė 190 mln. eurų siekiantį „Barcelonos“ pasiūlymą, kuri bando į savo ekipos gretas susigrąžinti Neymarą. Katalonai pasiūlė iš karto sumokėti 40 mln. eurų už tai, jog brazilas persikeltų rungtyniauti į Ispaniją nuomos pagrindais ir įsipareigojo kitą vasarą išpirkti puolėjo kontraktą bei sumokėti likusius 150 mln. eurų.

Visgi Prancūzijos čempionų savininkai yra nusivylę Neymaro elgesiu šią vasarą ir yra pasiryžę paleisti brazilą tik tuo atveju, jei jie susigrąžins 222 mln. eurų sumą, kurią išleido 2017 metais, kai įsigijo futbolininką iš katalonų.

ESPN šaltiniai praneša, jog Prancūzijos klubą vis dar palikti norintis Neymaras stengiasi išlikti pozityvus, tačiau supranta, jog sugrįžimas rungtyniauti į „Barceloną“ darosi vis sudėtingesnis. Šiuo metu Brazilijos futbolininkas treniruojasi asmeniškai ir praleido dvejas PSG rungtynes Prancūzijos „Ligue 1” čempionate.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.