Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ atstovai paragino Italijos „Serie A“ nustatyti ankstesnius rungtynių laikus, jog taip būtų galima lengviau prisiderinti prie žiūrovų iš Azijos.

Penkios stipriausios Europos lygos 2017/18 metų sezone užfiksavo rekordinį pajamų dydį – 15,6 mlrd. eurų, tačiau Italijos pirmenybės pagal uždirbamus pinigus ir toliau smarkiai atsilieka nuo lyderiaujančių Anglijos ir Ispanijos lygų, taip pat ir nuo Vokietijos „Bundesligos“.

Tam, kad šie čempionatai būtų nors iš dalies prisivyti, vienas iš „Juventus“ vadovų Giorgio Ricci siūlo taikytis į Azijos rinką, tačiau tam reiktų ankstinti rungtynių laikus.

„Mes turime rasti tinkamą balansą tarp vietinių žiūrovų ir auditorijos užsienyje. Kalba eina ne tik apie rungtynių laikus, tačiau ir apie teisių paskirstymą ir kas tas rungtynes transliuos. 

Pagal šiuos aspektus skirtumas tarp Anglijos ir Italijos yra milžiniškas. Tai jau yra sena istorija ir viena pagrindinių nesutarimų su lyga priežasčių“, - teigia „Juventus“ atstovas.

G.Ricci taip pat pabrėžė, kad vėlyvu laiku prasidedančios rungtynės Italijoje sumažina klubų galimybes pritraukti žiūrovus iš Azijos rinkos.

Dabartinės Italijos „Serie A“ sudarytos sutartys dėl televizijų transliacijų galioja iki 2021 metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.