Ousmanas Dembele | Scanpix nuotr.

Ousmanas Dembele | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ krašto puolėjas Ousmanas Dembele patyrė dar vieną traumą, dėl kurios nerungtyniaus apie penkias savaites. Tačiau už tai, kad jis nuslėpė nuo klubo faktą, jog susižeidė, gali sulaukti milžiniškos baudos.

O.Dembele startavo Ispanijos pirmenybėse ir sužaidė visas 90 minučių rungtynėse su Bilbao „Athletic“, kurias katalonai pralaimėjo rezultatu 0 – 1.

Tik vėliau paaiškėjo, kad prancūzas patyrė kairės kojos traumą ir susižeidė pakinklinę sausgyslę, o dėl to negalės rungtyniauti artimiausias penkias savaites.

Visgi futbolininkas faktą apie patirtą traumą nuslėpė nuo komandos medikų ir kitą dieną atsisakė atlikti fizinį patikrinimą, o dabar dėl to gali sulaukti labai didelės baudos.

Už tokį traumos nuslėpimą jam gresia suspendavimas ir algos negavimas nuo 11 iki 30 dienų. Švelniausios bausmės atveju prancūzas prarastų apie 360 tūkst. eurų. Blogiausiu atveju – net 1 mln. eurų.

Net jeigu O.Dembele ir nebūtų skirtas suspendavimas, jis greičiausiai gaus bent 215 tūkst. eurų baudą už klubo taisyklių pažeidimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lol
2019-08-22 23:44:14
Kur jo protas nesuprantu:DD
Atsakyti