Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo pripažino, jog ilgą laiką besitęsianti konkurencija buvo naudinga tiek jam, tiek „Barcelonos“ garbę ginančiam Lioneliui Messi.

„Žaviuosi jo karjera. Jis jau sakė, kad susidūrė su problemomis, kai išvykau iš Ispanijos, nes tarp mūsų buvo tokia konkurencija, kurią jis vertina. Tai yra geros konkurencijos pavyzdys, tačiau ne išimtis. Michaelis Jordanas turėjo varžovų krepšinyje, Ayrtonas Senna ir Alainas Prostas buvo puikūs varžovai f-1, vienintelis panašumas tarp šios konkurencijos sporte yra tai, jog ji – sveika. L.Messi padeda man tapti geresniu žaidėju ir atvirkščiai.

Su L.Messi palaikome nuostabius, profesionalius santykius, nes dalijomės tomis pačiomis akimirkomis 15 metų. Niekada su juo kartu nevakarieniavome, tačiau kodėl gi to nepadarius ateityje? Man tai nesukeltų jokių problemų“,- kalbėjo portugalas.

C.Ronaldo gynė „Real“ garbę net devynerius metus ir tik praėjusią vasarą prisijungė prie Turino „Juventus“. Per šį laikotarpį „Karališkasis“ klubas iškovojo vos du, kai „Barcelona“ šešis Ispanijos „La Liga“ titulus, tačiau keturis kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje, kai L.Messi vedami katalonai vos du.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.