Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne‘o Rooney vargai už Atlanto tęsiasi. Praėjusią savaitę anglas susikivirčijo su aikštės teisėju ir vėliau išsiliejo ant MLS lygos dėl per ilgų kelionių į rungtynes, o dabar už smūgį alkūne varžovui į veidą jis buvo pašalintas iš aikštės.

Trečiadienį W.Rooney atstovaujami Vašingtono „DC United“ rezultatu 1 – 2 nusileido prieš Niujorko „Red Bulls“, tačiau pats puolėjas šių rungtynių pabaigos savo akimis taip ir neišvydo.

24-ą susitikimo minutę, kuomet jo komanda jau atsilikinėjo rezultatu 0 – 1, W.Rooney baudos aikštelėje alkūne smogė varžovų komandos žaidėjui į veidą ir prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę bei buvo išvarytas iš aikštės.

Tiesa, „Red Bulls“ galiausiai taip pat rungtynes užbaigė dešimtyje, kadangi jau pridėto laiko metu pirmajame kėlinyje iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Amro Tarekas.

Praėjusi savaitė W.Rooney taip pat buvo sudėtinga. Jo komanda patyrė pralaimėjimą prieš Vankuverio „Whitecaps“, o pats W.Rooney neišvengė kontraversiškų situacijų. Anglas buvo pakeistas antro kėlinio viduryje, o keitimo metu jis įsivėlė į žodinį konfliktą su ketvirtuoju šių rungtynių teisėju Pierre-Lucu Lauzieru. Pranešama, kad į teisėjo pusę buvo paleisti keli W.Rooney keiksmai. 

Vėliau futbolininkas išsiliejo ir savo tviteryje, kuriame paskelbė žinutę, kaltinančią MLS lygą dėl per ilgų kelionių į išvykos rungtynes. 

„Esu labai nusivylęs rungtynių rezultatu. Mes tikrai nusipelnėme daugiau. Taip pat labai laukiu kitos dvylikos valandų kelionės, kurią būtų galima įveikti per šešias, bet ei, čia juk MLS lyga. Mes būsime pasiruošę rungtynėms su „Red Bulls“ trečiadienį“, - rašė W.Rooney.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Alas
2019-08-22 18:56:02
Beviltiskas nevykelis
Atsakyti