Fidelis Kuri Grajalesas | Organizatorių nuotr.

Fidelis Kuri Grajalesas | Organizatorių nuotr.

Įpykę Meksikos „Veracruz“ ekipos sirgaliai dėl per ilgos pralaimėjimų virtinės nusprendė nulaužti klubo prezidento „Twitter“ paskyrą.

„Veracruz“ atstovai antradienį patvirtino, kad klubo prezidento Fidelio Kuri Grajaleso socialinio tinklo „Twitter“ paskyrą nulaužė įpykusių ekipos sirgalių grupė.

Klubo prezidento paskyrą socialiniame tinkle nulaužė ta pati sirgalių grupė, kuri užpuolė komandos futbolininkus ir darbuotojus po to, kai jie pralaimėjo net 31 rungtynes iš eilės visuose turnyruose.

„Norime, kad žaidėjai jaustų komandos marškinėlius, prastas klubo valdymas yra tikras vėžys šioje institucijoje. Pradėdami šią paskyrą, mes ketiname susigrąžinti šį klubą ir jo emblemą. Šią paskyrą perėmė tikrieji „Veracruz“ sirgaliai. Baikite teršti šio klubo emblemą“, - buvo rašoma klubo prezidento paskyroje, naudojant grotažymes „Mums jau pakanka“ ir „Mes būsime su jumis“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.