Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Kai 2017-aisiais Neymaras persikėlė į Paryžiaus „Saint-Germain“ už 222 mln. eurų, futbolo pasaulyje iškilo milžiniškas kainų burbulas. Šiuo metu tampa įprasta, kad labiau vertinamas futbolininkas kainuoja bent 100 mln. eurų sumą.

Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo mano, kad tokios kainos yra pernelyg išpūstos, o už nieko dar neįrodžiusius futbolininkus yra mokami milžiniški pinigai.

Duodamas interviu Portugalijos televizijai, C.Ronaldo buvo paklaustas, kiek jis būtų vertas pagal dabartines rinkos tendencijas ir futbolininkas nevyniojo žodžių į vatą.

„Remiantis tuo, koks futbolas yra šiomis dienomis? Sunku apskaičiuoti. Šiuo metu labai daug dedama vilčių į galimą potencialą, futbolo industrija yra smarkiai pasikeitusi. Nenoriu nagrinėti Joao Felixo situacijos, bet šiomis dienomis bet kuris dar nieko neįrodęs futbolininkas yra vertas 100 mln. eurų. Dabar yra labai daug pinigų futbole.

Nesutinku su tuo, bet vartininkai ir vidurio gynėjai yra verti 70 – 80 mln. eurų. Toks yra pasaulis, kuriame gyvename, tokia yra rinka ir mes turime tai gerbti. Ar yra toks žaidėjas, kuris turėtų daugiau rekordų nei aš? Nemanau, kad toks futbolininkas egzistuoja.

Jeigu vartininkas yra vertas 75 mln. eurų, būdamas 25-erių ir nuveikęs tiek, kiek nuveikiau pastaraisiais metais, būčiau lengvai vertas tris ar keturis kartus didesnės sumos“, - teigia C.Ronaldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.