„Manchester City“
12 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Liverpool“
Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah neigiamai atsiliepė į šiame sezone Anglijos „Premier“ lygoje pristatytą VAR sistemą, o taip pat perspėjo varžovus, kad tai reikš dar daugiau jo uždirbtų vienuolikos metrų baudinių.

Šiame sezone Anglijoje pagaliau buvo pristatyta VAR sistema, kuri, kaip ir kitose šalyse, neišvengė kontraversiškų situacijų. Tiek lygos žaidėjai, tiek treneriai kalba apie būtinybę patikslinti VAR naudojimą, o rungtynėse pasitaikė ir abejotinų VAR sprendimų, kurie netgi lėmė galutinius rungtynių rezultatus.

Neigiamai apie VAR naudojimą pasisakė ir „Liverpool“ lyderis M.Salah, kuris pripažino, kad daug labiau mėgsta netobulą futbolą.

„Man tai nepatinka, toks mano atsakymas bus visuomet. Man nepatinka VAR. Man patinka futbolas toks, koks jis yra. Futbolas yra ir su teisėjų klaidomis, ir su kartais pasitaikančia žaidėjų agresija. 

Kartais yra gerai saugoti futbolininkus nuo pavojingų žaidimo epizodų. Bet to mano nuomone ir užtenka. VAR galėtų būti naudojamas tik tokiomis situacijomis, saugant žaidėjus.

Aš priimu futbolą ir su teisėjų klaidomis, ir su žaidėjų klaidomis, su visais netobulais dalykais. Tokiu atveju futbolas yra daug įdomesnis.

Dabar VAR naudojimas reiškia tai, kad šiame sezone išprovokuosiu dar daugiau vienuolikos metrų baudinių, pamatysite tai“, - įsitikinęs M.Salah.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.