Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Buvęs treneris Berti Vogtsas suabejojo Miuncheno „Bayern“ sprendimu pasikviesti „Barcelona“ gretose nepritapusį Philippe Coutinho ir teigia, kad jis jau nebėra toks geras futbolininkas, koks buvo anksčiau.

P.Coutinho prieš pusantrų metų prisijungė prie katalonų už maždaug 140 mln., tačiau taip ir neišsikovojo tvirtos vietos startinėje sudėtyje.

Šią vasarą jis buvo siejamas su išvykimu į kitą klubą ir tai galiausiai virto realybe. Bavarai sumokėjo 8,5 mln. eurų už brazilo nuomą, taip pat perims jo 13 mln. eurų algos mokėjimą, o po metų galės išpirkti jo kontraktą už 120 mln. eurų.

Visgi B.Vogtsas abejoja P.Coutinho galimybėmis Vokietijoje ir netgi teigia, kad brazilas nebėra žvaigždė, kokia jį daugelis vis dar laiko.

„Iš pirmo žvilgsnio, P.Coutinho atvykimas į Miuncheną yra naudingas „Bundesligai“. Bet man kyla vienas klausimas: kodėl 27-erių futbolininkas palieka tokį klubą, kaip „Barcelona“? Nes jis prarado viltį, kad gali ten įsitvirtinti.

Galbūt jis nebėra pasaulinė žvaigždė, o tik eilinis futbolininkas, kuris šiame sezone būtų buvęs atsarginiu katalonų komandoje. Jis nebe toks, koks buvo anksčiau“, - griežtai pasisakė B.Vogtsas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų