Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Ispanijos futbolo legenda Ikeras Casillas dar neprarado vilčių sugrįžti į futbolo aikštę, o jo ateitį joje nuspręs po kelių mėnesių atlikti tyrimai.

Ilgametis Madrido „Real“ vartininkas, kuris šiuo metu atstovauja „Porto“ ekipai, praėjusio sezono pabaigoje sunegalavo rytinėje komandos treniruotėje ir buvo skubiai išvežtas į ligoninę.

Dėl jį ištikusio širdies smūgio, futbolininkui buvo atlikta nedidelė širdies operacija, po kurios jis gan greitai buvo išrašytas iš gydymo įstaigos.

Visgi kol kas jam tęsti futbolininko karjeros neleidžiama. I.Casillas pasirodė „Porto“ pasirengime naujajam sezonui, tačiau medikų leidimo sportuoti negavo.

„Porto“ jau paskelbė, kad kol I.Casillaso būklė yra stebima, jis prisijungs prie klubo trenerių štabo. O dabar paaiškėjo, kad jo ateitis bus nulemta per kelis artimiausius mėnesius.

Skelbiama, kad I.Casillaso sveikata bus stebima iki šių metų gruodžio mėnesio ir tuomet bus nuspręsta, ar jis dar galės tęsti profesionalaus futbolininko karjerą, ar jam visgi teks pakabinti sportinius batelius ant vinies.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.