„Liverpool“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Aston Villa“
Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Bobas Arumas | „Top Rank“ nuotr.

 Kantriai savo progos kovoti dėl pasaulio čempiono diržo laukiantis lietuvis Egidijus Kavaliauskas tęsia derybas su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu.

Ilgiau nei pusmetį WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitinge lyderiaujantis lietuvis pagal organizacijos taisykles jau seniai turi teisę į kovą su T.Crawfordu. Amerikiečiui pavasarį buvo padaryta išimtis ir jis galėjo susikauti su britu Amiru Khanu, tačiau panašu, kad daugiau išimčių nebebus daroma. Kiti pasaulio čempionai baigia susitarti dėl kitų savo kovų, tad T.Crawfordui belieka priimti reitingo lyderio iššūkį.

Ilgą laiką kalbėta, kad kova turėtų vykti spalio 18 d. T.Crawfordo gimtajame mieste Omahoje (JAV), tačiau vėliau derybos pakrypo kita linkme. ESPN bokso žurnalistas Steve‘as Kimas neseniai pranešė, kad kova veikiausiai bus nukelta į gruodžio 14-ą dieną. Jo teigimu, turėtų pasikeisti ir kovos vieta – ją dabar planuojama surengti legendinėje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje.

Šią informaciją neseniai duotame interviu patvirtino pats „Top Rank“ agentūros prezidentas Bobas Arumas. Šiai agentūrai priklauso tiek T.Crawfordas, tiek E.Kavaliauskas.

Anot B.Arumo, beveik nėra abejonių, kad T.Crawfordas grįš ginti savo diržo gruodžio 14 d. „Madison Square Garden“ arenoje. Nenuspręsta tik dėl kito jo varžovo, bet B.Arumas pripažįsta, kad E.Kavaliauskas yra realiausias kandidatas tapti amerikiečio varžovu, jei taip lieps WBO organizacija.

„Crawfordas kovos prieš Kavaliauską, jei taip lieps WBO organizacija. Kitą savaitę Londone susitiksime su WBO prezidentu Francisco Varcarcelu. Ten ir aptarsime šią situaciją bei priimsime sprendimą“, - aiškino B.Arumas.

Interviu su B.Arumu:

„Top Rank“ gruodžio 14 d. ruošia įspūdingą bokso vakarą. Potencialią T.Crawfordo ir E.Kavaliausko kovą gali „apšildyti“ airio Conoro McGregoro bičiulis Michaelas Conlanas bei buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionas britas Carlas Framptonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Du pirmi
2019-08-22 12:55:16
Paciulpkit juodas desras
Atsakyti
asd
2019-08-22 09:00:20
kokiam dar londone. celabensk
Atsakyti
wld
2019-08-21 15:42:56
Jei bent vienas jusu nusmurgelei paziuretumet Crawfordo kovas,šnekėtumet kitaip.Kaimo adaptuoti nevykeliai,kaimas ir tai protingesni nekomentuoja šudu.Nuopisu vaikai.
Atsakyti
asd
2019-08-21 19:08:01
sutinku
white mamba
2019-08-21 12:49:49
makonga matosi prisibijo egio,nenustebciau jeigu paskelbs apie karjeros pabaiga
Atsakyti
mirka3
2019-08-21 13:06:18
Cempionai mėgsta krist prieš noneimus ;) Egiui gyvenimo kova.