Genadijus Golovkinas | Scanpix nuotr.

Genadijus Golovkinas | Scanpix nuotr.

 37-erių metų kazachas Genadijus Golovkinas sugrįš į legendinę „Madison Square Garden“ areną, kur spalio 5-ą dieną susikaus su rusu Sergejumi Derevyančenko.

ESPN žurnalistas Danas Rafaelis praneša, kad abi pusės jau pasiekė susitarimą ir kovos dėl laisvojo IBF vidutinio svorio kategorijos čempiono titulo.

Jeigu abi pusės suspės iki trečiadienio pasirašyti sutartis, tai planuojama jau ketvirtadienį surengti oficialią spaudos konferenciją.

IBF vidutinio svorio kategorijos titulas priklausė meksikiečiui Canelo Alvarezui, tačiau neseniai jis iš jo buvo atimtas. ESPN skelbė, kad C.Alvarezas ir S.Derevyančenko nesusitarė dėl pinigų, o transliacijų platforma DAZN sutiko dėl C.Alvarezo ir S.Derevyančenko kovos tik su sąlyga, kad meksikietis iš kitai kovai garantuotų 35 mln. JAV dolerių nusibrauks 5 mln.

C.Alvarezas IBF čempiono titulą buvo iškovojęs prieš amerikietį Danielį Jacobsą, kuris jį iškovojo praėjusių metų spalį įveikdamas tą patį S.Derevyančenko.

Visgi S.Derevyančenko vėliau nugalėjo Jacką Culcay ir pagal IBF taisykles, jis tapo privalomuoju varžovu C.Alvarezui.

G.Golovkinas pralaimėjo C.Alvarezui praėjusių metų rugsėjį ir taip užbaigė kazacho 20 iš eilės apginto titulo seriją.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.