Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas šią vasarą išreiškė pageidavimą palikti Londono „Tottenham“ ir imtis naujo iššūkio, o dabar aiškėja, kad jis domisi trimis superklubais.

Vasaros pradžioje danas pareiškė, kad jau turbūt atėjo laikas jam imtis naujo iššūkio kitoje vietoje. Visgi jo perėjimas į kitą komandą vis dar neįvyko ir nežinia, ar šio perėjimų lango metu apskritai įvyks.

Anglijoje perėjimų langas užsidarė dar rugpjūčio 8 dieną ir nors kitose šalyse jis atviras iki rugsėjo 2-osios, „Tottenham“ jau nebeturėtų galimybės jį pakeisti, jeigu Ch.Erkisenas iš tiesų išvyktų.

Tuo tarpu ESPN atskleidė, kad šiuo metu pats Ch.Eriksenas domisi trijų Europos superklubų pasiūlymais. Kaip teigiama, jo akiratyje yra Madrido „Real“, „Barcelona“ bei Turino „Juventus“.

Futbolininko kontrakte su „Tottenham“ liko paskutiniai metai, o tai reiškia, kad sausio mėnesį jis galės vesti derybas su bet kuriu klubu ir į jį kitą vasarą persikelti nemokamai.

Iki šiol Ch.Erkisenas atmetė visus „Tottenham“ pasiūlymus pratęsti sutartį, o paskutiniame pasiūlyme jis buvo viliojamas 200 tūkst. svarų sterlingų savaitiniu atlyginimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.