Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Kai prieš pusantrų metų „Manchester United“ skambiai pristatė savo naująjį septintąjį numerį – Alexis Sanchezą, – jie tikėjosi atradę naują lyderį, kuris juos sugrąžins į Anglijos „Premier“ lygos viršūnę. Tačiau taip nenutiko.

Per pastaruosius pusantrų metų A.Sanchezas miega kaip prieš tūkstantį metų nurimęs kažkada galingas ugnikalnis ir vietoje sužaistų minučių ar pelnytų įvarčių skaičiuoja uždirbamus pinigus.

O jų jis uždirbo labai daug. Įvairūs šaltiniai teigia, kad jo savaitinis atlyginimas siekia net 560 tūkst. svarų sterlingų.

Paskaičiuota, kad per šį laikotarpį „Manchester United“ Alexis Sanchezui jau išmokėjo apie 41 mln. svarų sterlingų atlyginimo.

Visgi jo uždirbamas atlygis nė iš tolo neatspindi jo žaidimo aikštėje. „Raudonųjų velnių“ gretose čilietis sužaidė 45 rungtynes, per kurias pelnė vos 5 įvarčius.

Įvertinus jo uždirbamą atlygį, „Manchester United“ turėtų itin nerimauti dėl to, kiek jiems kainuoja kiekvienas A.Sanchezo įvartis. 

Skaičiuojama, kad kiekvienas per paskutinius pusantrų metų pelnytas A.Sanchezo įvartis Ole Gunnaro Solskjaero treniruojamai komandai kainavo po milžiniškus 8,2 mln. svarų sterlingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.