Brockas Lesnaras | Scanpix nuotr.

Brockas Lesnaras | Scanpix nuotr.

 42-ejų metų amerikietis Brockas Lesnaras šiemet rimtai svarstė galimybę grįžti į UFC ir kautis su amerikiečiu Danieliu Cormier dėl sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo. Visgi, B.Lesnaras galiausiai persigalvojo, pratęsė kontraktą su amerikietiškų imtynių organizacija (WWE) ir jos turnyruose dalyvauja iki šiol.

Nors kova su D.Cormier taip ir neįvyko, tačiau B.Lesnaras neva vis dar gali sugrįžti į UFC. WWE legenda Kurtas Angle‘as MMA žurnalisto Arielio Helwani laidoje atskleidė, kad B.Lesnaras visada svajojo susikauti su Jonu Jonesu.

„Žinau, kad Brockas kalbėjo apie MMA karjeros pabaigą, bet ta kova, kurios jis visada troško, yra kova prieš Joną Jonesą. Nežinau, ar tokia kova kada nors įvyks, bet Brockas jos norėtų“, - kalbėjo K.Angle'as.

Patį J.Jonesą tokios kalbos prajuokino: „Brockas yra gerokai per lėtas. Aš jam narve pridaryčiau daug gėdos. Jis žino, kad jo draugams patinka girdėti tokias kalbas, bet iš tikrųjų jis nenori tokios kovos. Patikėkite manimi.“

J.Jonesas visą karjerą gaunasi pussunkio svorio kategorijoje. Tuo tarpu B.Lesnaras yra tikras sunkiasvoris, kuris yra kone 30 kg sunkesnis už J.Jonesą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bla bla bla
2019-08-20 21:57:59
Tai kad ta kevala brock lesnar velaskezas kaip suni sudauze o jon jones isvis ismustu kaip kepsni :)
Atsakyti
Mhm
2019-08-21 13:28:26
Amen