„Manchester City“
90 min.
4
:
0
Atsinaujins po sek
„Liverpool“
„True Geordie“ ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

„True Geordie“ ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi ketvirtadienį išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

Neseniai paskelbta šiek tiek daugiau incidento detalių. Teigiama, kad smūgį gavęs vyriškis vėliau ramiai baigė gerti alų ir išsikvietė taksi. Ten jį sutiko C.McGregoras su savo bičiuliu, tačiau kol kas nežinoma, apie ką jie kalbėjo, ar airis tuomet bandė atsiprašinėti vyriškio, ar ne.

C.McGregoras, panašu, šiuo smūgiu peržengė visas ribas. Jo viskis jau pilstomas į tualetus, o nuo airio nusisuka net ir ištikimiausi sirgaliai. Vienas jų – britų „Youtube“ žvaigždė Brianas „True Geordie“ Davisas. Jis ilgą laiką buvo žinomas kaip vienas didžiausių C.McGregoro gerbėjų, tačiau po paskutinio incidento net ir jis ėmė kritikuoti airį.

„Mane „Youtube“ visi žinojo, kaip viena didžiausių McGregoro gerbėjų. Visada svajojau jį pakalbinti. Tai buvo vienas iš trijų mano svajonių interviu. Conoras per gyvenimą padarė daug nesąmonių, bet aš vengdavau jį kritikuoti ir kažkaip stengdavausi tai paaiškinti, nes nenorėjau prarasti galimybės ateityje jį pakalbinti. Visgi, dabar esu pasiryžęs atsisveikinti su tokia galimybe. Ką, po velnių, aš galiu pasakyti apie žmogų, kuris pagyvenusiam vyriškiui bare trenkia į galvą? Gyniau Conorą daug kartų, bet tai buvo nepateisinama. Nėra nė vienos pateisinamos priežasties tokiam veiksmui. Conorai, tavo gyvenimo istorija įkvėpė daugelį jaunuolių užsiimti kovos menais. Tu, kaip ir aš, buvai paprastas darbuotojų klasės atstovas, kuris norėjo pasirūpinti savo šeima, siekė savo svajonės ir norėjo užtildyti kritikus. Per savo karjerą padarei ir nemažai nesąmonių, bet aš nieko nesakiau. Dabar tylėti nebegaliu, nes viskas – kaip ant delno. Bare pasiūlei vyriškiui savo viskio, o šis jį pavadino mėšlu ar pan.? Tu juk sumautas profesionalus kovotojas. Tavo ranka yra mirtinas ginklas“, - nervinosi „True Geordie“.

Netrukus „Youtube“ žvaigždė dar labiau pašiepė C.McGregorą: „Viskas, dėl ko tu pradėjai MMA karjerą, dabar gali būti pamiršta. Norėjai apginti save, savo šeimą, tapti geresniu žmogumi. Šituo elgesiu tu viską sušikai. Mes visi, kurie tave gynėme praeityje, dabar atrodome kaip kvailiai, bet tu atrodai kaip didžiausias sumautas idiotas. Sunku susitaikyti su tuo, kad žmogus kuris mano buvo kaip pavyzdys ir įkvėpimo šaltinis, gali taip pasielgti. Po velnių, žmogau, ką tu vartoji? Liūdniausia, kad tai buvo pirma tavo laimėta kova per 3 metus! Visada ginčydavausi su tais, kurie sakydavo, kad tu ir esi toks žmogus, koks pasirodei tame epizode bare. Dabar suprantu, kad jie buvo teisūs.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

As
2019-08-27 00:08:20
Cia labiau klaust reiktu kaip jis gyveno anksciau
Atsakyti
Armani
2019-08-21 21:21:14
Mcgregoras neblogas kovotojas bet slove ir pinigai visiskai susuko prota.Nu likimas kaip ir Taisono laukia prie suduzusios geldos.Nevisiem slove ir pinigai atnesa laime reik tureti stipru prota suvaldyti slove ir pinigus, neuztenka tam kumsciu ir ilgo liezuvio....
Atsakyti
kaka
2019-08-20 21:35:47
NU bet tiesą reikia pasakyti :) Jei kažkas elgiasi kaip asilas, tai jis greičiausiai ir yra asilas. Nereikia to slėpti, šaunu kai viskas vadinama tikraisiais vardais
Atsakyti
Asd
2019-08-20 16:58:20
Youtuve zvaigzde :DDD Balvonas anglu kazkkks
Atsakyti
Rolas
2019-08-20 17:10:56
Su 1,6 mln. subscriberių.
Term
2019-08-20 15:28:20
Kaip vieno zmogaus nesamone tapo galimybe visiem pasireklamuoti
Atsakyti
mirka3 > Term
2019-08-20 20:29:02
Bet kai tokie žmonės, norėdami pasireklamuoti, kelia jo populiarumą, tai būna gerai ne?