Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ šią vasarą į komandą pasikvietė ne vieną naują futbolininką, o tuo pasidžiaugęs klubo direktorius Joshas Kroenke atskleidė, kad jie gali būti aktyvūs ir kitame perėjimų lange, kuris atsivers 2020 metų sausį.

Šią vasarą „Arsenal“ įsigijo penkis naujokus: Gabrielį Martinellį, Davidą Luizą, Kieraną Tierny, Williamą Salibą bei Nicolasą Pepe, kuris jiems kainavo 72 mln. svarų sterlingų ir tapo rekordiniu pirkiniu klubo istorijoje. Iš Madrido „Real“ taip pat buvo pasiskolintas Dani Ceballosas.

Tokiais sandoriais patenkintas J.Kroenke teigia, kad „Arsenal“ vis dar turi tinkamą aurą, jog priviliotų gerus futbolininkus į šiaurinį Londoną.

Šią vasarą „Arsenal“ sirgaliai buvo pateikę labai piktų žinučių klubo savininkui Stanui Kroenkei, jog šis turėtų daugiau investuoti į komandos sudėtį, tačiau jo sūnus J.Kroenke teigia, kad tai neturėjo jokios įtakos klubo veiksmams žaidėjų rinkoje.

„Manau, kad jeigu reaguoji į klubo sirgalių nuomonę ir todėl perki žaidėjus už rekordines sumas, nenueisi toli kaip klubas. Šią vasarą mes ne reagavome, o rodėme iniciatyvą.

Nenoriu žvelgti taip toli į priekį ir kalbėti apie sausio mėnesį. Mes turime per trumpą laiką įvertinti tam tikrus dalykus ir nuspręsti, į kurią pusę ateityje norime eiti, todėl kai ateis sausis, mes ketiname ir vėl rodyti iniciatyvą“, - teigia J.Kroenke.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.