Arjenas Robbenas | Scanpix nuotr.

Arjenas Robbenas | Scanpix nuotr.

Didžiąją savo karjeros dalį praleidęs Vokietijoje, Arjenas Robbenas į viršų iškėlė ne vieną trofėjų ir tapo tikra Miuncheno „Bayern“ legenda. Dabar olandas pasitraukė į užtarnautą poilsį, o dalyvaudamas dienraščio „Bild“ sporto apdovanojimų ceremonijoje papasakojo apie sprendimą palikti futbolą, geriausią trenerį bei savo ateities planus.

Per dešimt Bavarijoje praleistų metų A.Robbenas dirbo su ne vienu žymiu strategu: Juppu Heynckesu, Louisu Van Gaalu, Pepu Guardiola, Carlo Ancelotti bei Niko Kovaču. Visgi jis išskyrė vieną konkretų strategu, su kuriuo jam dirbti buvo geriausia, ir tai yra ne J.Heynckesas.

„Sunku išsirinkti vieną trenerį, kadangi per tiek daug metų jų buvo nemažai ir kartu patyrėme įvairiausių akimirkų. Bet jeigu reikia išrinkti vieną geriausią, tai būtų P.Guardiola. Aš labiausiai mėgavausi futbolu dirbdamas su juo. Futbolo prasme, jis yra tiesiog nepakartojamas.

Kai Pepas atvyko į Miuncheną, man jau buvo 30 metų. Būdamas tokio amžiaus tiesiog stengiesi išlaikyti stabilumą ir nesuprastėti. Tačiau vadovaujant jam mano žaidimas vėl tapo geresnis. Prie jo žaidžiau tokiose pozicijose, kuriose, galvojau, niekuomet nepajėgčiau žaisti. Jis tikrai buvo geriausias“, - teigia A.Robbenas.

Buvęs futbolininkas taip pat papasakojo ir apie priimtą sprendimą baigti profesionalo karjerą bei atskleidė, kad atlikti tokį žingsnį buvo labai sunku.

„Jaučiau labai didelę meilę ir atsidavimą futbolui, maniau, kad dar galiu daug nuveikti, tačiau realybė yra tokia, kad ne viskas pasiseka taip, kaip to norėčiau. Nebesu šešiolikmetis berniukas, kuris neturi jokio supratimo, ką reiškia būti traumuotam“, - atskleidė A.Robbenas.

Olandas taip pat atskleidė, kad greitu metu jis ir vėl sugrįš į futbolą, tik jau priėmęs kitokią rolę.

„Kitame sezone treniruosiu savo jauniausio sūnaus komandą. Turbūt jau įsivaizduojate, kas bus svarbiausia treniruotėse – kirsti į dešinę pusę ir smūgiuoti kaire koja“, - šyptelėjo A.Robbenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2019-08-21 21:25:27
Ačiū žurnalistė už"pievas" Geriausias Jupas,bet paskiau Pepe?! Tai kas iš tikro?Be"apsinešimo" nei kelių žodžių neina parašyt?!!
Atsakyti
Ty
2019-10-23 08:31:14
Gal reikėtų įsiskaityti geriau o ne pulti iš karto? Parasyta:"Visgi jis išskyrė vieną konkretų strategu, su kuriuo jam dirbti buvo geriausia, ir tai yra NE J.Heynckesas."

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga