Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Praėjo savaitė nuo tada, kai UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras supykdė daugybę gerbėjų, kai viename iš Airijos barų trenkė senoliui už tai, kad jis atsisakė jo pasiūlyto ir gaminamo „Proper-Twelve“ viskio.

C.McGregoras dar ir dabar sulaukia daugybę komentarų apie šį incidentą, jam iššūkį metė ir vienas Airijos boksininkų, o Chabibas Nurmagomedovas pasiūlė Airijos valdžiai uždaryti jį į kalėjimą, tačiau pats C.McGregoras į tai per daug dėmesio nekreipia ir nekomentuoja to socialiniuose tinkluose.

Negana to, C.McGregoras papuošė prestižinio žurnalo GQ viršelį, kuriam davė ir išskirtinį interviu ir paaiškino, kodėl jis ėmėsi viskio verslo.

„Airijoje mes turime alkoholio valymo ir vartojimo meistrų. Mano senelis daug gėrė ir visada kartojo: Airija yra pasaulio viskio gamybos čempionė. Pamaniau, kad dabar noriu būtų šio gėrimo gaminimo pasaulio čempionu. Užsimaniau, padariau ir tai suveikė. Suraskite jums patinkančią veiklą ir sugalvokite, kaip iš to užsidirbti“, – žurnalui GQ sakė C.McGregoras.

View this post on Instagram

NOTORIOUS

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zigmas
2019-08-20 11:13:39
Tai, kad cia viskas plika akim matosi, nereikia nei nupirktu straipsniu. Dengia zmogus savo alkoholizma ir tiek.
Atsakyti