Maurizio Sarri | Scanpix nuotr.

Maurizio Sarri | Scanpix nuotr.

Šios savaitės pradžioje Turino „Juventus“ treneris Maurizio Sarri nepasirodė komandos treniruotėse, o dabar paaiškėjo, kad jam buvo diagnozuota pneumonija.

Pirmadienį M.Sarri pasirodė „Juventus“ treniruočių centre, tačiau komandos treniruočių nevedė. 

Pastarąją savaitę strategas manė, kad kovoja su peršalimu ar gripu, visgi išsamesni tyrimai parodė, kad jis susirgo pneumonija.

„Po poilsiui skirto savaitgalio M.Sarri lankėsi „Juventus“ treniruočių centre, kur prižiūrėjo savo kolegų darbą. Tačiau jis pats negalėjo vesti treniruotės dėl praėjusią savaitę jį užpuolusio gripo. 

Po atliktų išsamių tyrimų paaiškėjo, kad jam diagnozuota pneumonija, jam taip pat skirta ir specifinė terapija. Treneris leido klubui paskelbti žinią apie jo sveikatos būklę“, - teigiama „Juventus“ pranešime spaudai.

Turino ekipa šį šeštadienį pradės pasirodymą naujame Italijos „Serie A“ sezone, kur išvykos rungtynėse susitiks su „Parma“, tačiau kol kas neaišku, ar M.Sarri galės tuo metu vadovauti komandai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.