Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ atmetė dar vieną „Barcelona“ pasiūlymą įsigyti Neymarą, šį kartą tai buvo pasiūlymas jį išsinuomoti, skelbia ESPN.

Pirmadienį paaiškėjo, kad katalonai pateiks Paryžiaus klubo vadovams pasiūlymą išsinuomoti Neymarą metams su galimybe išpirkti jo kontraktą 2020-aisiais, tačiau PSG tokį pasiūlymą atmetė.

Tai nėra pirmas kartas šią vasarą, kuomet „Barcelona“ nesėkmingai veda derybas su Prancūzijos čempionais. Anksčiau šį mėnesį katalonų ekipos atstovai jau lankėsi Paryžiuje, tačiau ir tuomet jų pasiūlymas išpirkti Neymaro kontraktą sumokant dalį pinigų ir atiduodant porą futbolininkų nebuvo priimtas.

Neymaras šią vasarą paprašė PSG vadovų jį parduoti kitai komandai, tokias žinias vėliau patvirtino ir PSG treneris Thomas Tuchelis. Tas pats T.Tuchelis šią savaitę pranešė, kad Neymaras nebus parduotas tol, kol paryžiečiai nesuras jam tinkamo pakeitimo.

Prieš dvejus metus PSG už Neymarą sumokėjo rekordinius 222 mln. eurų, o dabar jie pasak įvairių šaltinių norėtų atgauti bent 200 mln.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.