Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Philippe Coutinho jau pasirašė nuomos sutartį, pagal kurią jis artimiausius metus praleis Miuncheno „Bayern“ gretose. Jeigu dėl to džiaugiasi tiek bavarai, tiek „Barcelona“, priežasties džiūgauti dėl šio perėjimo neturi „Liverpool“.

Būtent šioje komandoje P.Coutinho rungtyniavo prieš persikeldamas į Ispaniją, o dabar paaiškėjo, kad dėl perėjimo į „Bayern“ „Liverpool“ neteks net 23 mln. svarų sterlingų.

Kai 2017-ųjų žiemą P.Coutinho pagaliau persikėlė į „Barceloną“, katalonai už jį sumokėjo 105 mln. sumą. Likę 37 mln. svarų sterlingų turėjo būti išmokėti pagal priedų sistemą.

„Liverpool“ jau gavo papildomus 14 mln. dėl brazilo sužaistų rungtynių kiekio ir asmeninių pasirodymų.

Visgi dabar, kai P.Coutinho persikėlė į „Bayern“, „Liverpool“ nebegaus likusių 23 mln. 18 mln. svarų sterlingų buvo numatyti už tai, kad brazilas sužais 100 rungtynių vilkėdamas „Barcelona“ marškinėlius, dar 5 mln. anglams būtų atitekę tuo atveju, jeigu „Barcelona“ būtų laimėjusi UEFA Čempionų lygos turnyrą.

Tiesa, „Liverpool“ galbūt turės galimybę vėliau gauti šiuos priedus, jeigu Miuncheno ekipa kitą vasarą nuspręs, kad nenori išpirkti P.Coutinho kontrakto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.