Paulius Jankūnas | Organizatorių nuotr.

Paulius Jankūnas | Organizatorių nuotr.

 Sakoma, kad geriems rezultatams pasiekti reikalingas kuo geresnis susižaidimas ir vienas kito pažinojimas. Todėl Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjai Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas priėmė „Radisto“ Rolando Mackevičiaus ir garsiausio sirgaliaus Tomo Balaišio-Sėklos iššūkį ir pamėgino atpažinti programėle „FaceApp“ pasendintus komandos draugus bei pačius save.

Pauliui Jankūnui ir M. Gebenui teko atpažinti ir pasendintą Mindaugą Kuzminską, Joną Mačiulį, Joną Valančiūną bei kitus komandos draugus. Itin didelio dėmesio susilaukė komandos įžaidėjas Mantas Kalnietis.

„Čia tai našta užspaudė. Kaip gali žmogus nuo svajonių jaunikio į tokį prastą lygį nukristi? Visą gyvenimą – gražiausias, gražiausias, o atsikeli vieną dieną toks“, – apie 32-ejų komandos draugą atsiliepė P. Jankūnas.

24-erių M. Gebenas jau anksčiau išbandė šią programėlę, tad suprasti, ar rodoma jo nuotrauka, sekėsi itin lengvai. Su sunkumais nesusidūrė ir savo veidą, kaip jis turėtų atrodyti po daugelio metų, pamatęs Kauno „Žalgirio“ sunkusis krašto puolėjas. Tiesa, su prognozėmis nesutiko.

„Barzdos niekada neturėsiu“, – kategoriškas buvo P. Jankūnas.

Tiesa, paklaustas, ar bijo senatvės, 35-erių krepšininkas buvo kiek nuotaikingesnis.

„Aš tai kaip ir ne“, – juokavo ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas.

Birklis
2019-08-20 00:58:58
Lol, tikiuosi nenusikilins kaip Robinas Williamsas :D
Atsakyti