„Manchester City“
Rungtynės prasidės 22:15
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Liverpool“
Luke'as Keeleris ir Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Luke'as Keeleris ir Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

 Buvęs dviejų UFC svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras gerokai supykdė daugelį sirgalių ir kovinio sporto bendruomenę, kai praėjusią savaitę internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas C.Mcgregoras trenkiantis nieko dėtam baro lankytojui už tai, kad šis atsisakė paragauti jo siūlomo visko „Proper Twelve“.

Dubline gyvenantis boksininkas Luke‘as Keeleris socialiniame tinkle „twitter“ teigė, kad C.McGregoras prieš kelis metus yra taip pat trenkęs jo draugui, o dabar atėjo metas „padėti jį į vietą, jeigu tik jis turi pakankamus kiaušinius vėl žengti į ringą“.

Kaip vėliau „Irish-Boxing.com“ portalui atskleidė L.Keeleris, jis sulaukė gerokai įpykusio C.McGregoro skambučio ir sutiko su juo kovoti.

„Nenoriu per daug į tai įsivelti, tačiau jis nebuvo laimingas mestu iššūkiu. Kovinio sporto bendruomenė Airijoje yra pakankamai maža, o Krumlinas nėra toli nuo Ballyfermoto. Jis paskambino man ir mes trumpai šnektelėjome. Aš pasakiau, kad mums reikia kovoti ir jis telefonu sutiko tai padaryti“, – sakė L.Keeleris.

Visgi neaišku, ar tai nebuvo tik C.McGregoro kalbos ir bandymas pagąsdinti.

„Sutinku, kad tai gali būti tik kalbos, tačiau aš perdaviau tai MTK (bokso vadybos kompanija, – aut. past.) ir dabar jie kalbėsis su Conoru“, – atskleidė L.Keeleris. „Tai būtų greičiausias būdas susigrąžinti Airijos žmonių pagarbą, tačiau pagarba ir klasė yra tai, ko jis neturi ir negali nusipirkti“.

„Sirgaliai galėtų pamatyti, koks jis yra tikroje kovoje, o ne parodomojoje. Prieš ieškant visokių žvaigždžių, leiskite jam įveikti reitinguotą kovotoją. Jeigu jis nori didelių vardų, leiskite jam tai užsidirbti, kaip kad darome mes visi.

Aš jį sutriuškinsiu. Jis kovėsi su 40-mečiu, kuriam priešinosi kelis raundus, nes F.Mayweatheris nebegyvena tokio gyvenimo. Jis niekada neturės kiaušinių, kad vėl žengtų į ringą, tačiau jeigu tai padarys – aš ten būsiu. Airijos visuomenė atsuko jam nugaras ir mokės didelius pinigus, kad pamatytų jo sutriuškinimą“, – „mtkglobal.com“ cituoja L.Keelerį.

Pats C.McGregoras socialiniuose tinkluose apie tai nėra prasitaręs nei žodeliu.

32-ejų metų boksininkas praėjusį mėnesį Belfaste įveikė Luisą Ariasą ir savo sąskaitoje per 20 profesionalaus bokso kovų turi 17 pergalių, iš kurių 5 – nokautais. WBO vidutinio svorio kategorijoje jis reitinguojamas ketvirtoje vietoje.

Vienintelę savo bokso kovą C.McGregoras turėjo 2017 metų rugpjūtį, kai pralaimėjo vienam geriausių pastarojo dešimtmečio boksininkų Floydui Mayweatheriui. Vėliau jis sugrįžo į MMA narvą ir 2018 metų spalį pralaimėjo UFC lengvo svorio kategorijos čempionui Chabibui Nurmagomedovui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mmanija
2019-08-20 12:32:20
nori prasipiarint ant mcgregor vardo baxioras,o ne uz seneli atkersyt,jei toks kietas tegu mma pasiulo pakovot,o daba kaip boba rekia...conor irgi pagerintas pries paprastus zmones ranka kelia,tuo labia pries vyresnius
Atsakyti
Asd
2019-08-20 08:10:20
Tu galvoji tokie kaip mcnugetas keiciasi? Prismaugtas gi buvo rusas prismauge didesnes gedos jau patirt nebegalejo:D kausis jis su kazkokiu noname airiu uz centus jau tada geriau vel su mayweatheriu zengtu i ringa uz kelis simtus milijonu
Atsakyti
cc
2019-08-19 22:55:24
tegul i narva pagal MMA, tada pats boksioras nebesutiktu
Atsakyti
m
2019-08-19 20:38:11
sportbible.com/ufc/news-elderly-man-punched-by-mcgregor-didnt-leave-his-house-for-a-week-20190818 - mcgregoro garbintojai galite pasiziureti i savo didvyri. Idomu kas kita kart jam uzklius - vaikas, moteris, senute?
Atsakyti
m
2019-08-19 18:58:50
Tas kale pramuse dugna - nusisukusiam nuo jo pensijinio amziaus diedui i snuki uzvaziavo tik del to, kad ignoravo ta piemeni. Cia jau net nebe i ringa ji reiketu kviesti o gatveje ar kokiam bare kaip reikiant atvanoti. Tik kad myznius vis su chebra turbut vaiksto bijodamas kad taip nenutiktu.
Atsakyti
Byron
2019-08-19 18:38:07
Kovos nebus. Galiu garantuoti. Kodėl nebus? O gi todėl, kad Conor pernai pasirašė kontraktą su UFC. Manau daug kas pamena, kad Conor net ir su Floydu negalėjo kovoti be UFC sutikimo, nes tada irgi turėjo kontraktą su jais. Jiems apie 20% savo uždarbio Conor atidavė. Bet tada UFC sutiko, nes buvo dideli pinigai. O dabar dauguma pirmą kartą girdime apie tokį airių boksininką. Bet net ir nuo tokio bokse malkų gautų. Tai pagalvokite kodėl UFC turėtų sutikti tokiai kovai už mažus pinigus? Jokių šansų!!! Juk po kiekvieno pralaimėjimo Conor populiarumas mažėja. UFC dabar labiausiai nori jo kovos vėl su Chabibu. Muštu visus pardavimų rekordus.
Atsakyti
Mmk
2019-08-19 18:10:28
UFC SANTA BARBARA TESIASI... specialiai tos trilogijos daromos...
Atsakyti
R.G
2019-08-19 18:08:41
Tylek Tu kepale,ta degenerata reikia kaskam atidauzyti.
Atsakyti
as
2019-08-19 14:17:21
dar vienas asilas norintis sloves... gaus per kepala ir uzsiciaups
Atsakyti