Lietuvos diskgolfo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Lietuvos diskgolfo čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 17-18 dienomis, Zarasų rajone, seniausiame Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parke, įvyko XI-asis Lietuvos diskgolfo čempionatas su Prodigy Disc. Virš penkiasdešimt šio netradicinio, bet sparčiai populiarėjančio sporto mėgėjų kovojo keturiuose divizionuose – atvirajame, moterų, jaunimo (iki 15 m.) ir meistrų (40 m. amžiaus ir vyresnių).

Atvirajame divizione geriausią turnyro rezultatą pasiekė ir savo pirmąjį čempiono titulą iškovojo Linas Strelkauskas (Paryžiaus km., Jonavos raj.), įveikęs 2016 metų Lietuvos čempioną Mindaugą Pošių (Vilnius) ir net šešis kartus (2012-2015, 2017-2018) šį titulą laimėjusį Gabrielių Gricių (Vilnius).

Tarp moterų dominavimą pratęsė Mireta Jurgelevičiūtė (Šveicarija, Jonavos raj.), ketvirtąjį Lietuvos čempionės vardą pridėjusi prie prieš mėnesį apginto Lietuvos Taurės laimėtojos titulo. Antrą vietą užėmė Svetlana Kobec (Vilnius), o trečiąją – Ieva Navickaitė (Nedožinka, Zarasų raj.).

Meistrų divizione čempionu tapo Raimondas Mikalkėnas (Kaunas), sidabras teko Miroslavui Jurgelevičiui (Šveicarija, Jonavos raj.), bronza – Tadui Ūseliui (Vilnius).

Jaunimo divizione Lietuvos čempionu tapo Motiejus Navickas (Nedožinka, Zarasų raj.), įveikęs titulą gynusį Vėją Ūselį (Vilnius) ir trečią vietą pasidalinusius jaunesnįjį brolį Vasarį Navicką bei Rojų Dainį (Zarasų raj.).

Iš karto po čempionato visų divizionų čempionai – L. Strelkauskas, M. Jurgelevičiūtė, R. Mikalkėnas, ir M. Navickas, taip pat G. Gricius ir M. Jurgelevičius išvyko į Pasaulio komandinį čempionatą, kuris rugpjūčio 21-25 dienomis vyks Alutagusėje (Estija).

Išsamūs rezultatai https://discgolfmetrix.com/1014889

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio taurė 2019

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141