Unai Emery | Scanpix nuotr.

Unai Emery | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ vyriausiasis treneris Unai Emery prieš Anglijos „Premier“ lygoje laukiantį mūšį su „Liverpool“ futbolininkais pajuokavo, jog šioje sezono stadijoje mieliau išvengtų susitikimo su neseniai UEFA Supertaurėje triumfavusiais Jurgeno Kloppo auklėtiniais. 

„Mes niekada nenorime susitikti su „Liverpool“, mieliau pasirinktume su jais nežaisti. Visgi tai mums bus tikras iššūkis ir labai geras testas. Tiek mums, tiek gerbėjams vykti į šias rungtynes turint savo sąskaitoje iškovotus šešis taškus yra geras rezultatas.

Mūsų tikslas – sumažinti atotrūkį nuo „Liverpool“, „Manchester City“, „Tottenham“ ir „Chelsea“. Kai susitinkame su šiomis komandomis, susiduriame su iššūkiu parodyti, kokie mes galime būti. Savaitgalį mūsų laukia labai geros rungtynės.

Stengsimės prisitaikyti prie varžovų, jų žaidimo plano, individualių žaidėjų, o tada bandysime „primesti“ savo žaidimo planą ir išnaudoti savo sugebėjimus. Ruošimės tiek gynyboje, tiek puolime. Galime laimėti arba pralaimėti. Nepaisant to, viskas išliks pozityvu, nes judėsime į priekį“,- kalbėjo strategas.

„Arsenal“ ir „Liverpool“ surems ginklus Anglijos „Premier“ lygoje rugpjūčio 24-ąją dieną, susitikimas prasidės 19.30 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.