Danielis Cormier ir Stipe Miočičius | Scanpix nuotr.

Danielis Cormier ir Stipe Miočičius | Scanpix nuotr.

 Karalius mirė, tegyvuoja Karalius. Praėjusį savaitgalį Anaheimo „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 241“, kurio revanšinėje kovoje tris raundus dominavęs Danielis Cormier ketvirtame neatlaikė varžovo smūgių į pilvo sritį ir buvo nokautuotas Stipe‘o Miočičiaus.

S.Miočičius susigrąžino UFC sunkiasvorių čempiono titulą, kurį prarado praėjusių metų liepą būtent prieš D.Cormier. Tą kartą D.Cormier pirmame raunde nokautavo S.Miočičių.

D.Cormier čempiono diržą apgynė tik kartą, kai įveikė Derricką Lewisą, tačiau čia nėra jokios gėdos. UFC sunkiasvorių divizione čempionų kaita tokia didelė, kad S.Miočičius, titulą apgynęs tris kartus, yra daugiausiai tai padaręs kovotojas.

D.Cormier tikrai tikėjosi būtų geriausiu sunkiasvorių kovotoju istorijoje. Jis turi gerą humoro jausmą apie tai, kad net pati visata nori, jog jis būtų antroje vietoje, tačiau giliai viduje jis nori būti numeris vienas ir karjerą baigti būnant dominuojančiu sunkiasvorių kovotoju bei užsitikrinusiu savo vietą istorijoje.

Deja, tačiau jis krito. D.Cormier kovoje pradėjo dominuoti anksti, tačiau po S.Miočičiaus smūgių į pilvo sritį nuleido rankas, vietoje to, kad pereitų į imtynes ir užsitikrintų pergalę. S.Miočičius perėmė iniciatyvą ir gerokai aptalžęs buvusį čempioną susigrąžino titulą.

Pasak UFC prezidento D.White‘o, D.Cormier ir S.Miočičiaus trečioji kova nėra jau tokia neįmanoma.

„Stipe‘as yra vienas geriausių sunkiasvorių diviziono kovotojų istorijoje“, – ESPN kalbėjo D.White‘as. „Nėra nieko gėdingo pralaimėti, net nesvarbu, kaip klostėsi kova. Jeigu Stipe‘as laimėtų ar pralaimėtų, D.Cormier – laimėtų ar pralaimėtų, kova buvo absurdiška. Abu vyrukai atidavė viską, ką turėjo. Galbūt bus trilogija, galbūt D.Cormier baigs karjerą. Gal S.Miočičius susitiks su Francisu Ngannou? Kas žino.

Tai sužinosime per ateinančias kelias savaites ar mėnesius. Manau, kad tiek S.Miočičius, tiek D.Cormier turėtų didžiuotis tuo, kas įvyko. Tai buvo nuostabiausia sunkiasvorių kova, kurią jūs kada nors matėte.

Surengti trečią jų dvikovą yra tikrai labai prasminga. Jeigu abu vaikinai to norėtų – tikrai taip. Jeigu pažiūrėtumėte į D.Cormier, jis sakė, kad įtikinamai laimėjo pirmąją kovą ir nežino, kiek ilgai dar kovos. Jis vietoje Stipe‘o norėjo dar kelių kitų kovų, tačiau galiausiai priėmė S.Miočičiaus revanšą, kuris galbūt pasielgs taip pat.

Gal D.Cormier pasitrauks, o S.Miočičius norės F.Ngannou. Nežinau, kaip viskas susiklostys. Yra labai daug skirtingų kelių ir mes išsiaiškinsime, kuriuo eiti“.

D.Cormier ir S.Miočičiaus kovos nepaliko abejingų, jie yra verti vienas kito, o trečioji kova tarp vienų iš geriausių sunkiasvorių kovotojų turėtų labai solidžius pardavimų skaičius. Jeigu tik jie abu norės, nėra jokių abejonių, kad išvysime ir dar vieną jų mūšį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kindziulis
2019-08-19 17:50:59
Del pagarbos? abu kartus tas storulis jam bande pirstais akis iskabint (eyepoking). Paziurek irasus, paskaityk internete atsiliepimus. jis pagarbos nenusipelne.
Atsakyti
sveiki
2019-08-19 15:02:31
Tai taip ir turi but :D Cormier suteike revansa, Stipe del pagarbos jei tik Daniel nores , tai turetu suteikti jam taipogi
Atsakyti