Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ treneris Thomas Tuchelis patvirtino, kad į kitą komandą persikelti norintis Neymaras neišvyks tol, kol klube neatsiras tinkamas jo pakeitimas.

Neymaras dar vasaros pradžioje išreiškė savo norą palikti Paryžių ir persikelti į kitą komandą. Visgi iki šiol joks sandoris dėl jo išvykimo neįvyko, nors juo domisi tiek Madrido „Real“, tiek „Barcelona“. Pastarieji netgi praėjusią savaitę išsiuntė savo atstovus į Prancūziją, kur pradėjo derybas dėl galimo jo sugrįžimo į Kataloniją.

Vėlų sekmadienio vakarą PSG patyrė netikėtą pirmąjį pralaimėjimą Prancūzijos pirmenybėse, po kurio T.Tuchelis pripažino, kad jam trūksta Neymaro, taip pat prakalbo ir apie jo ateitį.

„Jis neišvyks tol, kol nesurasime tinkamo pakeitimo. Kitoks variantas yra neįmanomas. Viskas labai aišku, jeigu jis pasiliks, turėsime žaidėją, kuris mums labai padės.

Šiose rungtynėse mums trūko greičio. Buvo tokių situacijų, kuomet atsivėrė erdvės, tačiau mes jų neišnaudojome.

Visuomet sakau tą patį, kad perėjimų langas dar bus atviras daugiau nei 10 dienų, o jūs tikitės, kad sandoris bus pasiektas rytoj arba poryt?

Tai, ką aš galvoju, yra nesvarbu. Šiose rungtynėse mano futbolininkas negalėjo žaisti todėl, kad jis nedalyvavo treniruotėse, kaip kiti. Tokia yra situacija ir kol kas niekas nepasikeitė“, - teigia T.Tuchelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.