„Proper Twelve“ | „Stop“ kadras

„Proper Twelve“ | „Stop“ kadras

  Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi ketvirtadienį išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

Po šio incidento kilo visuotinis pasipiktinimas, UFC čempionas Chabibas Nurmagomedovas siūlė C.McGregorą uždaryti į kalėjimą, UFC prezidentas Dana White‘as perspėjo, kad jeigu taip ir toliau elgsis kovotojas – viskas baigsis labai blogai, o štai airiško baro savininkas Floridoje nusprendė išpilti C.McGregoro gaminamą „Proper Twelve“ viskį į tualetą ir uždraudė juo prekiauti.

„Dėl pastaruoju metu vykusio pasibaisėtino Conoro McGregoro elgesio, kuriuo jis parodė savo bailumą, „Salty Shamrock Irish Pub- daugiau nebepardavinės jo vardo produktų. Mes išmesime visą jo viskį tokiu būdu, kuris tiktų jo elgesiui. Aš raginu kiekvieną Airijos baro savininką elgtis taip pat. Jis nėra tikras Airijos žmonių atstovas“, – skelbiama pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

K
2019-08-23 07:30:01
Tai juk irgi reklama... negeriu,bet db idomu kas ten per viskis toks,kad del jo "karai" vyksta
Atsakyti
white mamba
2019-08-19 13:09:36
klaunai gera daikta ispyle
Atsakyti
Van- klu- du- bo- seka
2019-08-19 18:05:34
Sedi an butelio tai ir sedek
bb
2019-08-19 23:00:39
o kur tu po buteliu sedi
x
2019-08-19 12:02:50
Ragai,airis taip nusivaziuos,biski per daug jau
Atsakyti