Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.

Koke 8-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Kieranas Trippieras 21-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau „Getafe“ vartų sargas Davidas Soria laiku sureagavęs nutraukė varžovų išpuolį.

Alvaro Morata 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.

VAR technologijos pagalba pasinaudojęs teisėjas 38-ąją minutę nubaudė Jorge Moliną už grubią pražangą prieš varžovą raudona kortele ir „Getafe“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Netrukus Renanas Lodi užsidirbo antrą geltoną šiame susitikime, kuri virto raudona, o „Atletico“ taip pat aikštėje neteko vieno žaidėjo.

A.Morata 56-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe padvigubinti rezultatą. Ispanijos futbolininkui nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Susižeidęs Joao Felixas 67-ąją minutę buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo rungtynėse pasirodė Marcosas Llorente.

Faycalas Fajras 82-ąją minutę atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į iš varžovų sudarytą „sienelę“.

Angelis 86-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe išlyginti rezultato, pastarojo smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Rungtynių statistika  | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomus faktas:

• Alvaro Morata pelnė daugiau įvarčių galva (17) nei bet kuris kitas Ispanijos futbolininkas, besivaržantis stipriausiose penkiose Europos futbolo lygose nuo 2015/2016 m.

Ket 07-16 Eibar 19 : 30 Real Valladolid
Ket 07-16 Mallorca 22 : 00 Granada
Ket 07-16 Real Madrid 22 : 00 Villarreal
Ket 07-16 Real Sociedad 22 : 00 Sevilla
Ket 07-16 Getafe 22 : 00 Atletico Madrid
Ket 07-16 Valencia 22 : 00 Espanyol
Ket 07-16 Athletic Club 22 : 00 Leganes
Ket 07-16 Celta Vigo 22 : 00 Levante