Danilas Medvedevas | Scanpix nuotr.

Danilas Medvedevas | Scanpix nuotr.

 Sinsinatyje (JAV) pasibaigusiame ATP 1000 serijos „Western & Southern Open“ vyrų teniso turnyre nugalėtoju tapo rusas Danilas Medvedevas (ATP-8), kuris finale per 1 valandą 40 minučių 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjo belgą Davidą Goffiną (ATP-19). Tai buvo antra ruso pergalė prieš belgą per tris jų dvikovas.

D.Medvedevas finalą pradėjo galingai (4:1), bet D.Goffinas atsitiesė (4:4), nors aštuntajame geime rusas turėjo dar du „break pointus“. Galiausiai prireikė pratęsimo, kuriame rusas pralaimėjo du pirmuosius įžaistus kamuoliukus, tačiau D.Goffinas savo padavimų metu žaidė dar prasčiau. Jei D.Medvedevas nuo pratęsimo vidurio ėmė rinkti taškus padavimų metu, tai D.Goffinas savo padavimais nelaimėjo nė taško ir paleido rusą į priekį.

Antrajame sete lemtingu tapo jau pirmasis geimas, kai D.Medvedevas laimėjo varžovo padavimų seriją. D.Goffinas paskutinę akimirką dar bandė gelbėtis ir dešimtajame geime susikūrė du „break pointus“. D.Medvedevas, atsilikdamas 15:40, sugebėjo susitvarkyti su įtampa, laimėjo 4 taškus paeiliui ir šventė didžiausią karjeros pergalę. Beje, rusas pirmaisiais savo padavimais finale laimėjo net 90 proc. įžaistų kamuoliukų (belgas – 67 proc.).

D.Medvedevas pirmą kartą karjeroje laimėjo ATP 1000 serijos turnyrą, o iš viso tai jam buvo 5-as ATP „World Tour“ vienetų titulas. Už pergalę finale jam atiteko pagrindinis turnyro trofėjus, 1000 ATP vienetų reitingo taškų ir kiek daugiau nei 1,114 mln. JAV dolerių. D.Medvedevas naujajame ATP vienetų reitinge pakils į rekordinę – 5-ą – poziciją.

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Sinsinatyje prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 6,056 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.