Be Neymaro pagalbos besivertęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas jau antrame Prancūzijos „Ligue 1” čempionato ture 1:2 turėjo pripažinti „Rennes“ pranašumą ir prarado pirmuosius taškus.

Edinsono Cavani 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Juanas Bernatas 31-ąją minutę pasinaudojęs suteikta laisva erdve atliko perdavimą, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

E.Cavani 36-ąją minutę pasinaudojęs grubia gynėjo klaida pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Reidą į baudos aikštelę surengęs Kylianas Mbappe 39-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta kairiojo vartų kampo.

M'Baye Niangas 44-ąją minutę sėkmingai susistabdė kamuolį, suklaidino varžovą ir puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Romainas del Castillo 48-ąją minutę tiksliu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Rennes“ naudai 2:1.

Puikia proga pasižymėti šiame susitikime nepasinaudojo K.Mbappe. Tikslaus perdavimo sulaukusio prancūzo 70-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Pablo Sarabia 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai:

• PSG pelnė bent vieną įvartį paskutinėse 40 žaistų rungtynių „Ligue 1” čempionate ir pakartojo Paryžiaus RCF klubo užfiksuotą rekordą 1962-64 metais.

• Eduardo Camavinga tapo jauniausiu futbolininku istorijoje, atlikusiu rezultatyvų perdavimą „Ligue 1” čempionate – 16 metų ir 9 mėnesiai.

• „Rennes“ yra daugiausiai rungtynių prieš PSG iškovojusi komanda – 5 pergalės per 19 susitikimų.

Sek 09-15 Nantes 16 : 00 Reims
Sek 09-15 Saint-Etienne 18 : 00 Toulouse
Sek 09-15 Monaco 22 : 00 Olympique Mars…
Pen 09-20 Strasbourg 21 : 45 Nantes