Paulo Costa ir Yoelis Romero | Scanpix nuotr.

Paulo Costa ir Yoelis Romero | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 241“, kuriame Paulo Costa iškovojo didžiausią karjeros pergalę, kai po trijų raundų ir vieningo teisėjų sprendimo (29-28, 29-28, 29-28) nugalėjo Yoelį Romero.

Po šios kovos daugiausiai apkalbų sulaukė teisėjai. Tiek UFC sirgaliai, tiek daugelis kovotojų manė, kad Y.Romero buvo vertesnis pergalės ir nesuprato, kaip teisėjai vieningai galėjo skirti pergalę brazilui.

Apklausa

1. Kas turėjo laimėti kovą?

Chrisas Weidmanas: „Manau, kad Romero laimėjo 2 paskutinius raundus.“

Rafaelis dos Anjosas: „Kokia kova! Borrachinha kovėsi kaip karys, bet Yoelis laimėjo.“

Michaelis Chiesa: „Aš manau, kad Romero laimėjo šią kovą.“

Dennisas Bermudezas: „Visiškai beprotiška kova, bet aš manau, kad Romero laimėjo. Kova buvo labai apylygė. Nukeliu kepurę prieš jus abu, džentelmenai.“

Luisas Pena: „Tikrai nesuprantu, kaip Costa laimėjo šią kovą.“

Jamesas Vickas: „Yoelis laimėjo tą kovą!“

Jonas Jonesas: „Tikrai gera kova, bet nesuprantu, kaip jie galėjo vieningai skirti pergalę Costai.“

Aljamainas Sterlingas: „Maniau, kad Romero laimėjo.“

Jimi Manuwa: „Romero turėjo laimėti!“

Tatiana Suarez: „Velniop tai! Visą gyvenimą už Romero!“

Mike‘as Perry: „Lygiosios“

Y.Romero ir P.Costos statistika šioje kovoje išties buvo labai panaši, bet kubietis visgi turėjo nedidelį pranašumą. Jis atliko daugiau tikslių smūgių (125 prieš 118) ir sėkmingai atliko vienintelį varžovo parvertimą. Y.Romero dviejuose iš trijų raundų atliko daugiau tikslių smūgių už P.Costą, pranoko varžovą tiek smūgiais į galvą, tiek smūgiais į kojas. Brazilas dažniau atakavo tik smūgiais į korpusą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.