„Panevėžio“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Pastaruoju gerą sportinę formą demonstruojantys „Panevėžio“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę iš eilės ir rezultatu 2 – 0 įveikę Klaipėdos „Atlantą“ įsitvirtino penktoje vietoje Lietuvos A lygos čempionate.

Panevėžiečiai uostamiesčio atstovams mušė įvarčius pačiomis pažeidžiamiausiomis akimirkomis.

44-ą minutę Jonas Skinderis atliko smūgį iš toli, kurio metu kamuolys kliudė Dimitaro Petkovo galvą, suklaidino vartininką Luką Paukštę ir įskriejo į vartus – 1 – 0.

Dar kartą „Panevėžys“ varžovus nubaudė pačioje antro kėlinio pradžioje. 47-ą minutę Tautvydas Eliošius surengė fantastišką reidą ir tiksliu smūgiu pažeme padvigubino rezultatą, taip įtvirtindamas savo komandos ne tik pranašumą, bet ir pergalę.

Tai buvo jau antra „Panevėžio“ futbolininkų pergalė A lygoje iš eilės. Ji jiems leido dar labiau padidinti atotrūkį nuo šeštoje vietoje esančio „Atlanto“ ir įsitvirtinti penktoje pozicijoje.

Šeš 07-11 Kauno Žalgiris 15 : 00 Banga
Šeš 07-11 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Sek 07-12 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 07-18 Kauno Žalgiris 13 : 00 Riteriai