Robinas Van Persis | Organizatorių nuotr.

Robinas Van Persis | Organizatorių nuotr.

2012-ais metais Anglijos „Premier“ lygą sukrėtė netikėtas sandoris tarp Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“, kuomet į pastarųjų gretas persikėlė vienas geriausių puolėjų Robinas Van Persis.

Tuomet šis sandoris iššaukė labai aštrią reakciją tarp „Arsenal“ gerbėjų, kurie anksčiau buvo labai palankūs olandui. Jis į „raudonųjų velnių“ gretas persikėlė vos už 22,5 mln. svarų sterlingų.

Prabėgus septyneriems metams po šio įvykio, R.Van Persis atskleidė, kodėl apskritai įvyko toks sandoris ir kas jį paskatino persikelti į vienų iš didžiausių „Arsenal“ konkurentų gretas.

„Mano buvimą „Arsenal“ gretose buvo galima sulyginti su vedybomis. Aš ir mano žmona – „Arsenal“ – buvome susituokę aštuonerius metus. Po tų aštuonerių metų mano žmona greičiausiai nuo manęs šiek tiek pavargo. Tokie yra faktai.

Jeigu „Arsenal“ nepasiūlo naujo kontrakto... Apie šią situaciją galima turėti įvairias nuomones, tačiau „Arsenal“ man taip niekuomet ir nepasiūlė naujo kontrakto.

Tuomet reikėjo dairytis, kas yra aplink. Aš buvau labai ambicingas. Aš vis dar norėjau laimėti lygą. Toks yra tas gyvenimas.

Turėjau tris galimybes. Viena iš galimybių buvo keltis į užsienį ir ji greitai išnyko. Tuomet liko arba „Manchester City“, arba „Manchester United“.

Ko žmonės nežino, jog perėjimo metu buvo daug dalykų, kurie buvo palikti už kadro. Reikia prisiimti atsakomybę ir nuspręsti, kokie yra tavo tikslai, taip pat remtis faktais.

Vienas iš pagrindinių faktų buvo toks, kad „Arsenal“ pavargo nuo manęs. Tai buvo pirminis taškas – jie man nepasiūlė naujos sutarties.

Turėjome daugybę pokalbių su Arsenu Wengeru, taip pat ir su Ivanu Gazidžiu. Jie man nesuteikė jokių opcijų, iš kurių galėčiau rinktis“, - atskleidė R.Van Persis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.