Badmintonas | Organizatorių nuotr.

Badmintonas | Organizatorių nuotr.

 Klaipėdoje baigėsi didžiausias Lietuvoje rengiamas tarptautinis jaunimo (iki 19 metų) badmintono turnyras – „RSL Lithuanian Junior 2019“.

Geriausiai tarp šeimininkų pasirodė Danielius Beržanskis ir Jonas Petkus. Tris pergales iš eilės iškovoję lietuviai pateko į didįjį finalą ir tik jame sekmadienį 18:21, 15:21 neatsilaikė prieš norvegus Ludvigą Smithą-Meyerį ir Joną Osthasselį.

Vaikinų vienetuose taip pat išsiskyrė tie patys lietuviai. D.Beržanskis ketvirtfinalyje 9:21, 16:21 pralaimėjo antrajai turnyro raketei ir būsimam finalininkui slovakui Andreju Antoškai, o J.Petkus pasiekė aštuntfinalį.

Merginų vienetuose išsiskyrė Perla Murėnaitė (BWF-1221). Lietuvė pateko į pusfinalį, kuriame 8:21, 2:21 pralaimėjo pirmajai turnyro raketei Kanados atstovei Taliai Ng (BWF-126), kuri vėliau tapo čempione. Iš kitų lietuvių išsiskyrė ketvirtfinalį pasiekusi Monika Sukackaitė. Merginų dvejetuose P.Murėnaitė žaidė kartu su baltaruse Veranika Tarusava. Jos pateko į pusfinalį, kuriame 18:21, 10:21 nusileido antroms pagal skirstymą lenkėms Annai Dudai ir Aleksandrai Radziszewskai.

Mišriuose dvejetuose iki ketvirtfinalio nukeliavo tik D.Beržanskis su Samanta Golubickaite.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga